Firma Organique to polska firma działająca na rynku już ponad 15 lat. Przez te lata zyskała rzeszę zaufanych i wiernych klientów, ale ostatnie lata to prawdziwy „bum” na produkty tej marki. Firma jest producentem naturalnych kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. I to właśnie natura jest inspiracją do tworzenia produktów oraz całych zestawów. Wystarczy tylko zapoznać się z asortymentem Organique. Większość produktów marki Organique robiona jest ręcznie. Kosmetyki pachną przepięknie, opakowania mają świetną szatę graficzną, przychodzą do nas pięknie zapakowane, posiadają fajną konsystencję i fajnie oddziaływają na nasze ciało – słowem potrafią zawładnąć każdym naszym zmysłem.

My dziś prezentujemy 3 kosmetyki z serii terapii łagodzącej kozie mleko i liczi. Aby uzyskać zamierzone efekty kosmetyki z całej terapii należy stosować wedle zaleceń producenta.

Krok 1 – peeling cukrowy do ciała. Stosujemy 1-2 w tygodniu. Peeling nakładamy na ciało i wmasowujemy w skórę, a następnie spłukujemy wodą.

Krok 2 – serum do ciała. Serum używamy po użyciu peelingu i również wmasowujemy w ciało, a także używamy w lecie do twarzy zamiast kremu.

Krok 3 – masło do ciała. Stosujemy również 1-2 w tygodniu rano i wieczorem. Masło nakładamy na serum. Masło można aplikować na zmianę z serum.

1 2 3

4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Cała terapia jest genialna. Kosmetyki pachną przepięknie. Mają fajną konsystencję, bardzo dobrze rozprowadzają się na skórze i szybko się wchłaniają. Nie pozostawiają tłustych ani lepkich warstw. Peeling łagodzi podrażnienia oraz regeneruje naszą skórę. Serum bardzo dobrze nawilża skórę i przyjemnie chłodzi. Polecamy również po opalaniu i po długim lub intensywnym przebywaniu na słońcu. Działa wtedy na skórę jak opatrunek. Masło przyspiesza gojenie podrażnień i tworzy warstwę ochronną dla skóry przeciw działaniom czynników zewnętrznych. Skóra jest zrelaksowana, odżywiona i zregenerowana. Czujemy to wyraźnie i widzimy różnicę „przed” i „po”.

Polecamy ten oraz inne zestawy terapii, a także pojedyncze kosmetyki Organique. My jesteśmy bardzo zadowolone. Są to genialne produkty, zwłaszcza na lato.

19

20

21

22

Zapraszamy na stronę Organique: http://www.organique.pl/
FB: https://www.facebook.com/organique.cosmetics?fref=ts

My rekomendujemy!