Kosmetyki na naturalnych ekstraktach , w większości bez parabenów w atrakcyjnych cenach do 30zł na każdą kieszeń. Nie testowane na zwierzętach !A obecnie asortyment poszerzony o wysokogatunkowe herbaty liściaste wzbogacone w szlachetne dodatki, jak suszone owoce i kwiaty.

Zapachowa mgiełka do ciała White Flowers

Lekka mgiełka do ciała przyjemnie odświeża skórę i nadaje jej zmysłowy zapach białych kwiatów z nutą wanilii i słodkiej mirry.

11

Mgiełki do ciała są niezastąpione, w podroży i na plaży. W podroży, zagwarantują wam błyskawiczne odświeżenia. Zaś używając ich na plaży, nie będziesz musiała martwić się o słoneczne przebarwienia, które mogą powstać po zastosowaniu produktów z alkoholem.

22

Właściwości mgiełek do ciała:
– mgiełki odświeżają oraz nawilżają skórę, zawierają składniki pielęgnacyjne
– używanie ich w pełnym słońcu, nawet podczas opalania, jest bezpieczne, pod warunkiem, że nie zawierają w swoim składzie alkoholu
– są mniej trwałe niż wody toaletowe czy perfumowane, wiec musimy częściej się nimi spryskiwać, ale to przecież czysta letnia przyjemność!
– mgiełki są lekkie i naprawdę trudno z nimi przesadzić, właściwie możemy ich używać tyle ile mamy ochotę, mimo to nie będą męczyły ani nas ani otoczenia
– można nimi spryskiwać nie tylko ciało, ale także włosy
– są niezastąpione na plaży i w podróży, pozwalają na błyskawiczne odświeżenie ciała, zapewniają uczucie czystości i świeżości
– mgiełki naprawdę poprawiają humor!

33

Ja używam mgiełek właśnie z powyższych powodów, a dodatkowo także dlatego, że uważam je za absolutnie cudowne letnie gadżeciki, które po prostu sprawiają mi przyjemność. Co więcej, używam ich nie tylko latem. Potrafię spryskiwać się nimi także zimą, tylko po to, aby przywołać letnie wspomnienia oraz przed snem, kiedy przykładam głowę do poduszki – aby czuć ładny zapach i żeby miło mi się zasypiało, także po to, aby się zrelaksować.

Powiem, Wam jeszcze , że zapisałam się do klubu Mariza, może się tam zapisać każdy. Zobaczcie ile plusów ma darmowa rejestracja:
– jako Klubowiczka –  zawsze kosmetyki tańsze o 30% ( stały rabat przy zakupie dla każdej członkini)

– zarobek – można zostać Konsultantką (KONSULTANTKA sprzedaje po cenie katalogowej – 30% trafia do kieszeni od każdego sprzedanego kosmetyku + premie i bonifikaty aż do dodatkowych 17% . Rabat liczony od cen katalogowych przyznawany jest przy każdym zamówieniu niezależnie od jego wielkości.

Do niczego  to nie zobowiązuje. Nic nie trzeba. Ani kupować starterów, ani regularnie zamawiać.

– darmowa rejestracja ( bez konieczności wykupywania pakietów startowych jak w innych firmach )

– bezpłatne katalogi

– Brak limitu zamówień i obowiązku comiesięcznego ich składania

– Możliwość rezygnacji ze współpracy w każdym momencie, bez podawania jej przyczyny
Formularz rejestracyjny tutaj:  http://mariza-kosmetyki.eu/rejestracja/
Katalog tutaj : http://mariza-kosmetyki.eu/katalog/

My rekomendujemy !