Przychodzimy do Was z inspiracją na jutrzejszy obiad, a może nawet kolację? Pamiętacie markę Pan Pomidor? Recenzowałyśmy dla Was jakiś czas temu kilka zupek. Od tamtej pory dużo się zmieniło. Pan Pomidor nie tylko poszerzył swój asortyment, ale także wprowadził na rynek zupełnie nowe produkty, tj. sosy oraz sałatki. Również w dziale z zupami spotykamy nowe smaki, do tradycyjnych zup i zup-kremów dołączyły limitowane smaki, a także zupy świata.

Niezmiennie podobają nam się nazwy zup, są oryginalne i wywołują od razu uśmiech na naszej twarzy. Mamy np. zupę tradycyjną Pan Krupnik z borowikiem, zupę – krem Pani Soczewica & kmin, zupy świata Pani Tajska z mlekiem kokosowym i żółtym curry.


Co wyróżnia produkty Pana Pomidora? Ich podstawę stanowią pyszne, zdrowe i naturalne warzywa. Są to 100% naturalne i świeże produkty. Nie zawierają konserwantów ani sztucznych barwników. Zupy i sosy są pakowane na gorąco. O ich świeżości i naturalnym składzie świadczy stosunkowo krótki termin przydatności do spożycia (ale nie jest on bardzo krótki). My testowałyśmy zupy oraz sos Basilico z pomidorem i bazylią. Do wyboru są jeszcze dwa inne rodzaje sosów. Mamy nadzieję, że sałatki również kiedyś będziemy miały sposobność przetestować. Produkty te (zupy i sosy) możemy podgrzać na dwa sposoby – w rondelku do uzyskania odpowiedniej temperatury lub w mikrofalówce. Jeśli chodzi o mikrofalówkę – wystarczy, że zdejmiemy wieczko, podgrzejemy 3-4 min. i możemy jeść. Szybko, prosto, zdrowo i smacznie.

Nie są wymagane dodatkowe naczynia. Dlatego też produkty Pana Pomidora polecamy nie tylko do serwowania w domu, ale również do pracy czy w podróży. Wszystkie zupy, a także testowany przez nas sos są idealnie doprawione, czuć  w nich świeże i naturalne składniki, zero chemii. Zapach unoszący się po podgrzaniu zup i sosu to po prostu zapach domowego posiłku. Dania naszpikowane są dodatkami i warzywami. Smakują jak u mamy! Wszystkie produkty mają idealną konsystencję. Z pomocą sosu zaś wyczarujecie pyszne spaghetti, wystarczy makaron ugotowany al dente, podgrzany sos i całość posypujemy serem – pycha, a obiad jest gotowy w 10 minut.

Spośród testowanych zupek trudno wybrać faworytów, ponieważ każda jest pyszna. Zupy – kremy mają dodatkowo cudowną kremową konsystencję, dzięki zupom świata posmakowałyśmy kuchni tajskiej i indyjskiej, która bardzo nam przypadła do gustu, a zupa Pani Dynia to idealna propozycja nie tylko na Halloween, ale również na zimne jesienne dni.

Polecamy Wam po raz kolejny te pyszności, szybko, smacznie i przede wszystkim zdrowo. Popatrzcie na skład produktów – są to po prostu domowe dania. Idealnie!

Zapraszamy: http://www.panpomidor.co/
FB: https://www.facebook.com/panpomidorco/

My rekomendujemy!