Pedicure metodą CALLUS PEEL PRO by NEW NAILS to innowacyjny pedicure wykonywany za pomocą specjalistycznego płynu do zmiękczania twardego i zrogowaciałego naskórka stopy. Zaskakujące efekty uzyskuje się nawet przy grubej warstwie zrogowaciałego i przesuszonego naskórka pięt skłonnych do pękania. Płyn działa tylko na martwy naskórek całkowicie rozpuszczając miejsca zrogowaceń, pozostawia stopy gładkie i miękkie bez podrażnień. Zabieg nie wymaga moczenia w wodzie co przyśpiesza pracę w salonie. Produkt działa w głąb skóry, dzięki czemu uzyskujemy efekt gładkich stóp nieosiągalny przy zastosowaniu tradycyjnych zabiegów pedicure. Skóra stopy po zabiegu CALLUS PEEL PRO pozostaje jasna, miękka i maksymalnie nawilżona. Produkt do użytku profesjonalnego, dedykowany dla salonów kosmetycznych, SPA i gabinetów manicure-pedicure.

q1

Plastry Callus Peel Pro

15ml / 4 płatki

Plastry nasączone innowacyjnym preparatem skutecznie usuwają martwy naskórek, odciski oraz wszelkie zgrubienia i zrogowacenia skóry stóp.  Silnie zmiękczają, złuszczają oraz nawilżają, pozwalając na szybkie i łatwe usunięcie zrogowaciałego naskórka. Plastryjednocześnie hamują procesy nadmiernego rogowacenia i przesuszania skóry. Skóra już po jednym zabiegu jest gładka, miękka i nawilżona. W jednym opakowaniu znajdują się 4 plastry do wykonania jednego zabiegu na dwie stopy (nakładamy na piętę i śródstopie). Zabieg nie wymaga moczenia w wodzie, co przyśpiesza pracę w salonie. Produkt do użytku profesjonalnego.

q2

Krem Callus Peel Pro – Moisture Cream

tuba 100ml / 5ml saszetki gratis po zabiegu

Bogaty skład kremu neutralizuje kwasy, przywraca odpowiednie PH skóry, nawilża i natłuszcza. Użycie kremu Callus Peel Pro jest niezbędne do zakończenie zabiegu tak, by efekt utrzymał się jak najdłużej. Zawarte składniki masło shea i masło kokosowe poprawiają elastyczność, mocznik i gliceryna nawilża a naturalny olejek lawendowy pozostawia przyjemny zapach. Dla klientek po zabiegu oferujemy krem 5ml gratis do aplikacji następnego dnia dzięki czemu efekt gładkich i miękkich stóp utrzyma się dłużej. Produkt do użytku profesjonalnego.

q3

q4

q5

q6

My rekomendujemy !