Jeśli chcesz dbać o włosy i dbać o swoją skórę, trzeba zrozumieć czego tak naprawdę one potrzebują. GLYNT używa swojej wiedzy przez ponad 30 lat, aby rozwijać nasze kosmetyki do włosów jako markę Premium.

 

Wzory oraz składy Glynt ewoluowały na podstawie badań i rozwoju szwajcarskiego zespołu profesorów. Formuły zostały opracowane we współpracy ze stylistami dla stylistów. Dlatego produkty Glynt do pielęgnacji włosów są tak innowacyjne. Jeżeli spełniają wysokie wymagania czołowych stylistów, to będą one również spotykać się z aprobatą ze strony wymagających klientów salonów na całym świecie!

Glynt jako marka stanowi nowoczesne połączenie między naturą i nauką. Nasze wzory łączą surowce botaniczne z nowoczesnymi metodami ekstrakcji i aktywacji tych składników, co zapewnia niepowtarzalne efekty. Glynt jest pionierem w rynku kosmetycznym, ponieważ stosuje odnawialne składniki roślinne w produktach do pielęgnacji włosów. Ochrona środowiska stanowi podstawę każdego zastosowania takich materiałów. Zostało naukowo udowodnione, iż nasze składniki mają niesamowity efekt na włosach, dlatego używamy ich w formułach Glynt.

 

W poszukiwaniu składników, unikamy ekosystemów, które mogą zostać zakłócone lub zagrożone w wyniku takiej interwencji. Należą do nich Dżungle i Morze Głębokie. Nie przeprowadzamy badań na zwierzętach, ponieważ dbamy o otaczający nas świat.

 

Oto składniki botaniczne, które stanowią podstawę wzorów GLYNT. Są one pozyskiwane z całego świata: olejek jojoba – pochodzi z Meksyku

i jest niezwykle odżywczy, olej Kendi pochodzi z Hawajów natomiast Azja daje ekstrakt z liści drzewa Ginkgo Biloba. Także z Australii, gdzie znajdują się źródła naszych ekstraktów z owoców i jagód, które są bogate w składniki odżywcze, ponadto ekstrakt z cukru jagód Cassia, posiada specjalną siłę i działa wzmacniająco na włosy a pochodzi z Indii.

Wszystkim tym naturalnym składnikom towarzyszą miłe zapachy,

a miłe zapachy uszczęśliwią Twojego klienta a Tobie sprawiają miłą aurę pracy. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na wybór perfum stosowanych w produktach GLYNT. Wzory Glynt nie odwołują się tylko do ich wydajności. Ważne są także znakomite kompozycje zapachowe, które są opracowywane we Francji, a wiadomym jest iż tylko ona jest znana jako centrum naturalnych esencji aromatycznych. Wszystkie zapachy GLYNT są szczególnie harmonijne, delikatne, subtelne i dobrze tolerowane.

 

W ofercie marki Glynt znajdują się produkty specjalistyczne przeznaczone dla fryzjerów oraz kosmetyki detaliczne do pielęgnacji włosów i skóry głowy.

Poznałam 3 kosmetyki szwajcarskiej marki Glynt takie jak: spray unoszący włosy Mistral, szampon regenerujący Revital oraz odżywcza maska Nutri. Poznajmy je bliżej.

Spray unoszący włosy u nasady Mistral to kosmetyk w postaci suchej mgiełki, który zwiększa objętość fryzury oraz nadaje jej kształt. Mocno utrwala włosy i sprawdzi się w przypadku fantazyjnych upięć włosów.

Łagodnie myjący szampon regenerujący Revital przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji włosów farbowanych, wrażliwych, falowanych oraz z pasemkami. Sprawia, że włosy są podatne na układanie i rozczesywanie oraz odżywia, odbudowuje i pozostawia pełne blasku. Receptura kosmetyku łączy w sobie pielęgnacyjne właściwości trawy morskiej oraz oleju kokosowego, a zawarte w nich aminokwasy, witaminy i proteiny chronią i pielęgnują skórę głowy.

Odżywcza maseczka do włosów Nutri została stworzona, by zapewnić troskliwą pielęgnację suchym, osłabionym i zniszczonym włosom — pozostawia je gładkie, sprężyste i miękkie. Intensywna emulsja lipidowa wnika w głębsze warstwy włosów, naprawia je i regeneruje na całej długości.

Informacja dla wszystkich fryzjerów! Rozjaśniacz GLYNT to istna rewolucja , HIT na rynku. Jest w przystępnej cenie, a efekt mega. Tutaj link gdzie można go zakupić ->http://www.ekf24.pl/online-store

 

My rekomendujemy !