Zaczynamy zapowiadaną serię ze skarbami Syberii, które dostaniecie oczywiście w sklepie internetowym http://skarbysyberii.pl/pl/. Kilka kosmetyków z tej właśnie drogerii już kiedyś gościło na łamach naszego bloga i jesteśmy pewne, że doskonale je pamiętacie. W sklepie znajdziecie kosmetyki naturalne oraz organiczne dystrybuowane z Rosji, które w swoim składzie mają skarby oferujące nam przez samą naturę, wprost znad Bajkału i Syberii.

Tym razem na pierwszy „ogień” poszła u nas maska fitotermalna z kultowej już i nie raz przez nas sprawdzonej linii Babuszka Agafia. Na samym wstępie urzekło nas opakowanie maski. Bardzo lubimy szatę graficzną kosmetyków od Babuszki. Ma w sobie to „coś”, rosyjska ludowa tradycja połączona z nowoczesnością. Co to jest ta nasza maska fitotermalna? Jest to świetny produkt, który polecamy Wam szczególnie w okresie jesienno – zimowym. Maskę nakładamy, a raczej wmasowujemy w ciało, pozostawiamy na ok.10 minut po czym zmywamy ciepłą wodą. Efekt?

Rozgrzane ciało, poprawa ukrwienia i krążenia, a co za tym idzie wygładzone i jędrne ciało. Bardzo fajne uczucie. Maska jest bardzo wydajna, posiada przyjemną kremową konsystencję i przyjemny zapach (produkowana na bazie ziół). Możemy stosować na każdy rodzaj skóry. Maska posiada także właściwości hamujące procesy starzenia się skóry, spowolni także pojawianie się zmarszczek. Zarówno aplikacja jak i zmywanie nie stanowią problemu. A i lekko wrzosowy kolor zachęca od razu do tego, aby ją wypróbować. Jesteśmy na tak!

Zapraszamy na stronę http://skarbysyberii.pl/pl/ i na zakupy!
FB: https://www.facebook.com/skarbysyberii/

My rekomendujemy!