Laboratorium WAX Pilomax – to producent wysokiej jakości dermokosmetyków do włosów. Na naszym rynku działa z ogromnym powodzeniem już ponad 25 lat tworząc kosmetyki zarówno dla kobiet, mężczyzn, jak i dla dzieci. Dermokosmetyki Pilomax nie zawierają parabenów, silikonów ani SLS. Idea, która przyświeca marce to „bezpieczeństwo, skuteczność i wiarygodność”.

Na łamach RekomendacjiMarek.pl mogliście już czytać recenzje produktów Pilomax. Dziś zapraszamy na kolejne. Tym razem na tapecie maski i szampony.

Testowałyśmy maskę silnie utrwalającą kolor do włosów farbowanych oraz maskę do włosów jasnych i skóry głowy. Obie maski mają pojemność 240ml i są bardzo wydajne. Posiadają przyjemną konsystencję. Łatwo się aplikują i bez problemu spłukują. Nakładamy na ok.5 minut, w razie potrzeby można nałożyć jako kompres na 30minut. Maska do włosów farbowanych przedłuża utrzymywanie się koloru na włosach, sprawia że pigment nie blednie. Maska do włosów jasnych i zniszczonych przeznaczona jest także do skóry wrażliwej. Obie maski intensywnie regenerują i odżywiają nie tylko włosy, ale przede wszystkim skórę głowy. Sprawiają, że włosy są nawilżone i gładkie. Włosy po regularnym stosowaniu masek przestały wypadać i stały się mniej łamliwe. Są lśniące i wyglądają na zdrowe oraz zadbane.

W duecie do maski każda z nas testowała szampony. Szampon głęboko oczyszczający i do włosów farbowanych. Są to produkty bardzo wydajne. Szampony posiadają przyjemny zapach i konsystencję. Dobrze się pienią i skutecznie myją włosy. Nie obciążają włosów. Łatwo się spłukują i nie pozostawiają tłustego filmu na włosach. Szampon do włosów farbowanych, podobnie jak maska chroni trwałość koloru i utrzymuje jego intensywną pigmentację. Szampon głęboko oczyszczający nadaje się do każdego rodzaju skóry i włosów. Głęboko oczyszcza skórę oraz włosy i intensywnie pielęgnuje i bardzo dobrze odżywia włosy. Włosy są zdrowe, lśniące i zregenerowane.

Polecamy Wam również inne produkty Pilomax. Kupicie je tu: http://www.wax-sklep.pl/
FB: https://www.facebook.com/Pilomax.Wax/

My rekomendujemy!