We mgle nie zginiesz, choć z mgłą się zlejesz. Staniesz na środku ulicy, zamkniesz oczy i odetchniesz. W środku lata poczujesz zimne powietrze w swoich płucach i kolory ziemi, które Cię otulą. W barwnym tłumie to Ty się wyróżnisz, to na Ciebie spojrzą.

999

Polska projektantka, skandynawskie klimaty. Magiczne, wyspowe, wyjątkowe. Cisza, równowaga i prostota w samym środku głośnej metropolii. Jeszcze nigdy moda steetwearowa nie była tak blisko harmonii, za którą podążamy. To jak niespodziewana miłość znaleziona po omacku, we mgle. Złap się jej mocno i podążaj za jej pulsem. Dojdziesz do źródła.

Młoda kobieta, która wie, czego chce, Zna swoje potrzeby, ma pomysły i je realizuje. Taka jest projektantka Love In A Mist. Z podróży po Skandynawii przywiozła pasję do prostych form. W kolory natury wplata delikatne pastele, kradnie nieco ze świata blasku i lakieruje kaptury, używa ekologicznej skóry dla podkreślenia kieszeni. Nie zamyka kobiecości w formach, wskazuje jej nowe możliwości. Pozostawia otwarte drzwi dla małej awangardy: autorskiej grafiki na tunikach, koszulkach i body.

777

666

444

222

Tunika od Love In A MIST wykonana z delikatnej i przyjemnej w dotyku dresówki z kolorową pętelką. Luźny, wygodny fason daje poczucie swobody.Surowe wykończenie przy rękawach i dole nadają zwiewnego i delikatnego charakteru. Idealna jako samodzielna sukienka bądź dodatek do legginsów czy spodni.

888

100

200

Love In A Mist to najlepsze materiały, (wysokogatunkowe bawełna, dzianina, wiskoza) i piękne kształty, które z prostej dresówki tworzą niebanalną kreację. Nieważne czy to bluza, spodnie, szorty, body, tunika, nasza misja to podkreślenie Twojej wyjątkowości kolekcją, czerpiącą z prawdziwej miłości. Oddaj się tej łagodnej inspiracji i uwolnij swoją naturalną kobiecość.
To już moja druga tunika od Love in A Mist ! fakt ten tylko mnie upewnia w tym, że osoba projektująca ciuchy dla Love in a Mist to osoba z pasją, charakterem i niesamowitym wyczuciem smaku odnośnie inspiracji modowych.

My rekomendujemy !