GOLDEN LIPS jest polską marką odzieżową. Jednak nie jest to zwykła marka odzieżowa. Poprzez odzież, a także inne przedmioty, które dołączyły do asortymentu, np. kubki, notatniki, plecaki i torby, marka pragnie popularyzować literaturę. W asortymencie oprócz wymienionych produktów, znajdziecie także bluzy, koszulki, t-shirty, topy. Wszystko to z cytatami wprost z dzieł literackich. Naszym zdaniem bardzo ciekawy i wprost genialny pomysł! Odzież GOLDEN LIPS, a także pozostały asortyment produkowany są w Polsce. Przyznajcie, że ubrania i przedmioty z cytatami pochodzącymi z literatury pięknej są oryginalne. Na pewno zaskoczycie nie jedną osobę będąc w posiadaniu np. takiej torby. GOLDEN LIPS oferuje przedmioty codziennego użytku, które mają nam przypominać o randze literatury i być może przekonać niechętnych literaturze do zaznajomienia się z nią. Piękna idea, my popieramy! Warto zaglądać na stronę http://www.goldenlips.pl/ ponieważ marka sukcesywnie poszerza swoją ofertę.

Na naszej tablicy trwa konkurs, gdzie możecie zdobyć notatniki od GOLDEN LIPS, a tymczasem zapraszamy Was na recenzję właśnie takich notatników.

g7 g6 g5 g4 g3 g2 g1

Już na początku musimy Wam zdradzić, że są to jedne z cudowniejszych i najlepszych notatników, jakie miałyśmy. W sklepie znajdziecie oczywiście notatniki z cytatami różnych twórców literatury lub tytułami ich utworów. My zakochałyśmy się w notatniku z cytatem O. Wilde’a oraz tytułem powieści A. Camusa. Na okładce jest cytat lub tytuł, a z tyłu logo GOLDEN LIPS. Prawda, że te notatniki przepięknie wyglądają? Bardzo elegancko i z klasą. Jednocześnie, według nas są uniwersalne, każdy może z nich korzystać, czy to w pracy, czy w szkole, czy w domu. Uczeń, nauczyciel, lekarz, student… Każdy, kto kocha literaturę. Notatniki wykonane są w formacie A5 w sztywnej i twardej okładce. Podoba nam się także czarno – biały dobór kolorystyki notatników. Posiadają one 120 stron czystego papieru. Oprócz tego oprawa została wyposażona w gumkę i wstążkę, którą możemy sobie zaznaczyć ważną stronę. Notatniki są wykonane bardzo solidnie i z największą starannością. Papier nie jest zbyt cienki. Widać, iż notatniki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Nie niszczą się noszone w damskiej torebce (a na pewno wiecie, co to oznacza). Jesteśmy zachwycone. Nie rozstajemy się ze swoimi notatnikami na krok. Bardzo wygodnie się w nich pisze.

Notatniki GOLDEN LIPS są świetnym pomysłem na prezent. My już wiemy, o co poprosimy Mikołaja, bo nasze chyba szybko się zapełnią 🙂

Zapraszamy do świata GOLDEN LIPS: http://www.goldenlips.pl/
FB: https://www.facebook.com/goldenlipsclothing

Pamiętajcie o konkursie!

Comments

comments