Kochani, dziś przychodzimy do Was z czymś zupełnie nowym i wyjątkowym. Jako jedne z pierwszych i póki co nielicznych mamy przyjemność zaprezentować Wam zawartość nowego, premierowego boxa na rynku. Box ten nosi nazwę PositiveBox. Premierowe boxy zostały rozesłane pod koniec zeszłego tygodnia i ze względu na długi weekend jeszcze nie wszyscy klienci je otrzymali. My miałyśmy to szczęście, że w piątek paczuszka do nas dotarła i nie mogłyśmy się doczekać, kiedy ujawnimy Wam zawartość. Jeśli ktoś z Was nie chce psuć sobie niespodzianki, wróćcie do tego wpisu po otrzymaniu swojej przesyłki i nie czytajcie dalej oraz nie oglądajcie zdjęć! My miałyśmy niespodziankę ogromną! Powiemy tak: debiut PositiveBoxa udany w 100%. W pudełku znalazło się aż  6 pełnowymiarowych produktów + 1 gratis. Producenci boxa zapewniają, że w każdym pudełku znajdzie się minimum 5 pełnowymiarowych produktów.
013
Z tej radości i euforii nie powiedziałyśmy Wam nawet co to jest PositiveBox i o co w tym wszystkim chodzi. Najlepiej ideę pudełeczka opisują jego producenci – Pani Klaudia i Pan Artur:

„PositiveBox, jak sama nazwa wskazuje, to pudełko, którego wnętrze napełni Cię pozytywną energią na wiele długich dni. (…) W środku znajdziesz różnego rodzaju niespodzianki, które wywołają uśmiech na twarzy Twojej i Twoich bliskich – wnuków, dzieci, rodziców, dziadków czy rodzeństwa. Niepozornie wyglądające pudełeczko może zawierać niemal wszystko, począwszy od śmiesznych i praktycznych gadżetów, poprzez niezwykle interesujące pozycje książkowe, modne, a zarazem w pełni bezpieczne kosmetyki, a skończywszy na smakowitych napojach, przekąskach i słodkościach.

014
Co wyróżnia PositiveBox na tle innych pudełek-niespodzianek? Wszystkie gadżety i akcesoria zostały starannie dobrane, tak by wywołać w osobie zamawiającej pozytywne wibracje. Jedne produkty zmotywują do działania, inne natomiast będą swojego rodzaju nagrodą za osiągnięte efekty”.

A tu możecie poznać bliżej twórców tego genialnego boxa: http://www.positivebox.pl/pl/i/O-nas/15

Więcej o idei PositiveBoxa przeczytacie tu: http://www.positivebox.pl/pl/i/Nasza-idea/16

019 060

Aktualnie zespół PositiveBoxa przyjmuje zamówienia na pudełeczka wrześniowe. Zamówienia można składać do 31.08. Na FB marki pojawiły się już podpowiedzi co do zawartości wrześniowej paczuszki. Już widzimy, że będzie to kolejny świetny box i na pewno konkurencyjny w stosunku do innych boxów tego typu.

Jak zamówić boxa? To proste! Tu znajdziecie wszelkie wskazówki: http://www.positivebox.pl/pl/i/Jak-zamowic/2

Box premierowy jest starannie dobrany, przemyślany i odpowiada nam w 100%. Jeśli kolejne edycje będą równie genialne, wróżymy PositiveBox świetlaną przyszłość. Obejrzyjcie zdjęcia, my już zaczęłyśmy testowanie produktów i wkrótce wrócimy do Was z dokładną recenzją każdego z nich.

Tymczasem spójrzcie na zdjęcia i zwróćcie uwagę na proste, ale fajne i wywołujące uśmiech na twarzy opakowanie boxa.

Zapraszamy Was serdecznie: http://www.positivebox.pl/
FB: https://www.facebook.com/PositiveBox-1802374873325308/

Nas pierwsze pudełeczko na pewno napełniło pozytywną energią na cały miesiąc!

Już teraz Wam rekomendujemy!