Jeśli macie ochotę na pyszną kawę, zupełnie coś innego, niż piliście dotychczas, to zapraszamy Was w aromatyczną podróż na stronę http://www.przyjacielekawy.pl/ Tu znajdziecie kawy z całego świata. Znajdziecie także akcesoria do parzenia kawy, naczynia, dodatki do kawy i akcesoria do konserwacji urządzeń. Wybór wszystkich produktów jest ogromny, ale nie martwcie się – profesjonalna i bardzo miła obsługa doradzi Wam wsłuchując się w Wasze życzenia i gust. Kontakt z Przyjaciółmi Kawy jest przyjemnością. Dzięki temu mamy pewność, że otrzymamy produkt, który nas usatysfakcjonuje.

039 079 081 logo
My jesteśmy tego dowodem. Zaczynając przygodę z kawą same nie wiedziałyśmy na jaką kawę się zdecydować.  Każda jest inna, z innego zakątka, są różne mieszanki, można je także przygotować na różne sposoby.  Wystarczyła krótka wymiana zdań z  Przyjaciółmi Kawy i otrzymaliśmy produkt, który jak się okazało jest idealny dla nas!

Kawa Caprissimo Fragrante, bo o niej jest mowa, dotarła do nas kurierem w trybie błyskawicznym. Po odpakowaniu paczuszki naszym oczom ukazała się duuża paczka kawy ziarnistej. W złotej, eleganckiej torebce otrzymałyśmy kilogram kawy ziarnistej, którą można przygotowywać zarówno w ekspresie, jak i zwykłą metodą. Zapach, jaki nam towarzyszy zaraz po otwarciu paczuszki jest bardzo przyjemny, intensywny, kawowy – taki, jaki powinna mieć prawdziwa kawa ziarnista. Fragrante jest mieszanką dwóch rodzajów kawy wywodzących się z Brazylii. Po jej zaparzeniu aromat unosił się w całym mieszkaniu. Nie ma nic lepszego, niż świeżo zmielona i zaparzona ulubiona kawa. Naszym zdaniem jest idealna na każdą porę roku. Zarówno na zimowe wieczory popijając przy kominku, jak i letnie, słoneczne poranki na tarasie. Jak smakuje Caprissimo Fragrante? Ma słodkawy posmak i delikatnie kwaskowy. Wyczuwamy bardzo dobrze  nuty czekolady, a po chwili… orzechów! Jest to bardzo pyszne, aromatyczne połączenie, które jest dla nas niespodzianką. Biorąc pierwszy łyczek kawy nie czujemy orzechów, dopiero po chwili ten smak jest wyczuwalny. Kawa jest dość mocna, na pewno postawi każdego na nogi. Stanowi pyszną alternatywę dla zwykłej, bezsmakowej kawy. Wiecie, co jest w niej jeszcze fajnego? Jest tak pyszna i czekoladowa, że nawet nie mamy ochoty na nic słodkiego, ale… kiedy spróbowaliśmy zjeść czekoladowego wafelka razem z naszą kawą… on jakby jeszcze bardziej wyostrzył smak kawy! Rewelacja!

Producent zapewnia, że przygotowując kawę Fragrante espresso na wierzchu otrzymamy gęstą kremową orzechową piankę. Według nas jest to super rozwiązanie! Można pić kawę na dwa sposoby, za każdym razem otrzymując inne doznania smakowe.

My lubimy pić Fragrante z zamkniętymi oczami, oddając się w pełni jej smakowi i aromatowi!

Tu możecie zakupić Caprissimo Fragrante: https://www.przyjacielekawy.pl/kawa-ziarnista-przyjaciel-kawosza-caprissimofragrante-1-kg

Zapraszamy również na FB Przyciaciół Kawy: https://www.facebook.com/PrzyjacieleKawy/

My rekomendujemy!