Firma MicroFood jest niewielką polską firmą, za to z wielką ideą oraz innowacyjnymi pomysłami. Dzięki metodzie puffingu możemy cieszyć się owocami przez cały rok, kiedy tylko mamy na to ochotę. Puffing, mówiąc w skrócie jest innowacyjną technologią suszenia owoców, a także warzyw metodą próżniową. Dzięki temu procesowi owoce, czy warzywa nie tracą swych składników aktywnych biologicznie, za to zyskują chrupiącą strukturę. My zaś cieszymy się nie tylko smakiem, ale również owocami, które… chrupią! Czyż to nie wspaniałe rozwiązanie?! Zanim owoce zostaną poddane procesowi suszenia i trafią do naszych domów jako Puffins, najpierw odbywają długą podróż do Polski. Najwyższej jakości świeże owoce przybywają m.in. z Argentyny, Togo, Ekwadoru, Kostaryki, Indii i Chile. Są też i nasze rodzime – z Polski (jabłka, wiśnie i truskawki).

Jakie owoce znajdziemy w paczuszkach? 9 różnych, ale równie pysznych smaków: miechunka, mango, winogrona, jagody goji, wiśnia, banan, ananas, truskawka, jabłko.

Co znajdziemy w składzie produktów? 100% naturalne owoce! Nie znajdziemy natomiast cukru, ani glutenu, co jest niezwykle cenną zaletą w dzisiejszych czasach.

Jeśli chcecie wiedzieć, gdzie stacjonarnie możecie kupić Puffins, zapraszamy na stronę producenta. Wystarczy wyszukać swoje miasto: https://puffins.co/gdzie-kupic/polska/

1

Nie znaleźliście na liście swojej miejscowości? Nie martwcie się, tu możecie kupić Puffins online z dostawą do domu: https://puffins.co/produkty/ lub w innych sklepach internetowych: https://puffins.co/gdzie-kupic/sklepy-internetowe/
Puffins są także eksportowane do Niemiec i Belgii.

My próbowałyśmy wszystkich dostępnych smaków Puffins i trudno nam wybrać jeden ulubiony. Owoce są przepyszne, smakują oryginalnie. A do tego cudownie chrupią. Nie znajdujemy dla nich żadnego odpowiednika smakowego na polskim rynku, co jest oczywiście wielkim plusem. Są kwaskowe, ze słodką nutką i orzeźwiające. Pysznie smakują zarówno jako oddzielna przekąska, jak i dodane do płatków, musli, czy jogurtu.

Jesteśmy dumni, że polska firma stworzyła technologię unikatową na skalę światową. A do tego przekąska jest zdrowa, naturalna, pyszna i idealna dla każdego.

Brzmi świetnie, prawda? I tak jest – to jest po prostu świetna przekąska!

2 3 4 5 6 7 8

 

My chrupiąco rekomendujemy !