Jeśli chcecie zjeść szybko, zdrowo i smacznie to wcale nie musicie gotować swojego domowego obiadu. Dzięki marce Quicker jest to możliwe. Dania gotowe Quicker produkowane są z naturalnych składników najwyższej jakości. Składniki te poddawane są procesowi liofilizacji, który polega na suszeniu po zamrożeniu. Dzięki temu mamy pewność, że jemy potrawy świeże i bez żadnej chemii. Quicker stworzył zbilansowaną dietę, która jest odpowiednia dla wszystkich. Dieta Quicker została tak zbilansowana w taki sposób, aby mogli korzystać z niej sportowcy, oraz osoby, które chcą schudnąć. W ofercie marki znajdują się także dania bezglutenowe. Gotowy pakiet zbilansowanej diety możecie zamówić na stronie marki.

My testowałyśmy 4 różne dania z propozycji Quicker: makaron z kurczakiem w sosie śmietanowym, gulasz z kaszą i wołowiną, makaron bolognese z wołowiną i ryż z kurczakiem curry. Powiemy Wam szczerze, że dania są pyszne. Bardzo dobrze doprawione, miękkie i soczyste oraz aromatyczne. Zostały zachowane odpowiednie proporcje wszystkich składników. Dania są świeże i czujemy w nich naturalny smak i aromat bez żadnych ulepszaczy. Dania są bogate w składniki. Jedna taka porcja w zupełności wystarczy, aby się nią najeść. Produkty te możemy mieć zawsze przy sobie. Wystarczy zalać wodą gotową mieszankę i odczekać od 5 do 7 minut, po tym czasie możemy cieszyć się sycącym i aromatycznym posiłkiem. Każde danie jest inne, ale każde bardzo dobre. Fajnie, że w ofercie marki są dostępne różnorodne dania zupełnie różniące się od siebie smakami.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
My Wam serdecznie polecamy. Jeśli chcielibyście zamówić zbilansowaną dietę Quicker lub pojedyncze produkty, zapraszamy Was tu:   http://www.quicker-food.com.pl/contact.php
FB: https://www.facebook.com/quickerfood/?fref=ts

My rekomendujemy!