Twoje włosy są zniszczone i potrzebują natychmiastowej regeneracji i odbudowy? Wybierz więc Inoar Doctor R Maskę regenerującą.

Regeneracja, odbudowa i odżywienie włosów

14 15 18 19 16 17 16

Inoar Doctor R Maska regenerująca, to regenerujący kosmetyk, który doda zdrowia Twoim  włosom. Dostarczy  im silnie skoncentrowanej dawki witamin z grupy B, które znacznie poprawiają metabolizm wszystkich komórek, powodują, że szybciej przebiegają różnego rodzaju procesy, a tym samym znacznie usprawniają dopływ składników odżywczych od nasady  aż po końce włosów. Witaminy z grupy B dbają także o mocne osadzenie włosa w korzeniu oraz nadzwyczaj skutecznie hamują wypadanie włosów. Dzięki obecności witaminy E, która odbudowuje strukturę włosa, naprawia zewnętrzną warstwę włosów, domyka łuski i  sprawia, że fryzura jest wygładzona i lepiej się rozczesuje, Twoje włosy będą takie  o jakich zawsze marzyłaś. Dodatek rozmarynu dba natomiast  o prawidłowe funkcjonowanie skóry głowy, likwiduje bakterie, ogranicza stany zapalne skóry. Po użyciu maski Inoar Twoje włosy będą  zregenerowane, mocne i pełne blasku.

Sposób użycia:

umyj włosy szamponem Inoar Argan Oil, następnie osusz lekko ręcznikiem i nałóż na 15 minut maskę. Po tym czasie spłucz ją i ciesz się mocnymi, dobrze nawilżonymi i lśniącymi włosami.

Pojemność: 450 ml