Biovax® Caviar Regenerująca Odżywka w Piance zapewnia luksusową pielęgnację włosów cienkich, pozbawionych objętości i podatnych na obciążenie. Intensywnie nawilża suche włosy, ułatwia ich rozczesywanie, nadaje im blask i zdrowy wygląd. Lekka konsystencja pianki równomiernie odżywia włosy bez efektu obciążenia. Zachowuje ich naturalną objętość, świeżość i lekkość. Odżywka zawiera Ekstrakt z kawioru, dogłębnie nawilżający włosy oraz algi morskie, które wzmacniają je i zapobiegają puszeniu się.

Sposób użycia: Wstrząśnij pojemnik przed użyciem. Zastosuj odżywkę na świeżo umyte, wilgotne włosy. Wmasuj odpowiednią porcję pianki w pasma i końcówki, pomijając nasadę włosów. Nie spłukuj. Wysusz i układaj włosy jak zwykle. Jeżeli Twoje włosy są wyjątkowo podatne na obciążenie, pozostaw odżywkę na włosach przez 2-3 minuty, a następnie spłucz.

Biovax® Pearl Regenerująca Odżywka w Piance zapewnia luksusową pielęgnację włosów cienkich, pozbawionych objętości i podatnych na obciążenie. Odbudowuje zniszczone włosy, ułatwia ich rozczesywanie, nadaje im blask i zdrowy wygląd. Lekka konsystencja pianki równomiernie odżywia włosy bez efektu obciążenia. Zachowuje ich naturalną objętość, świeżość i lekkość. Odżywka zawiera ekstrakt z perły, który odbudowuje ubytki w strukturze włosa oraz kolagen zapobiegający jego dalszym zniszczeniom.  Sposób użycia: Wstrząśnij pojemnik przed użyciem. Zastosuj odżywkę na świeżo umyte, wilgotne włosy. Wmasuj odpowiednią porcję pianki w pasma i końcówki, pomijając nasadę włosów. Nie spłukuj. Wysusz i układaj włosy jak zwykle. Jeżeli Twoje włosy są wyjątkowo podatne na obciążenie, pozostaw odżywkę na włosach przez 2-3 minuty, a następnie spłucz.

Układanie włosów za pomocą pianki jest dla wielu pań czynnością oczywistą. Dla mnie nie. Mam długie, gładkie i niezbyt grube włosy. Dlatego nie miałabym nic przeciwko temu, by nadać im większą objętość. Jednak do tej pory moje doświadczenia z piankami do włosów nie były najlepsze. Miałam wrażenie, że po użyciu pianki po 3-4 godzinnym efekcie uniesienia fryzury, włosy zaczynały opadać i się przetłuszczać. Nie wspominam o takich wpadkach jak posklejne końcówki czy włosy lepiące się na całej długości. Często przeszkadzał mi też intensywny zapach pinanki do włosów – czułam go o wiele bardziej niż np. zapach moich perfum. Takich niespodzianek nie sptawi Lbiotica. Odżywki w piance są fantastyczne, szybko regenerują włosy i nadają połysk.

My Rekomendujemy ! ->   KLIK