Wydanie świąteczne e-Magazynu Beauty Mission
Jako przerwę w świątecznym zgiełku polecamy Wam usiąść przy aromatycznej herbatce i zagłębić się w lekturę e-Magazynu Beauty Mission. Od jakiegoś czasu dostępne jest już wydanie świąteczne.

W tym numerze jak zawsze wiele ciekawych artykułów, porad, inspiracji. Na początku e- Magazynu mamy bardzo czytelny spis treści. Cały magazyn podzielony jest na różne części, co jest wyraźnie zaznaczone i sprawia, że cały magazyn jest bardzo przejrzysty. Bez problemu trafiamy do interesującej nas treści. Mnóstwo kolorowych i profesjonalnych zdjęć zachęca do lektury podwójnie.

W tym wydaniu polecamy wywiad ze Stanisławem Manturzewskim (eurydytą, ekscentrykiem, wizjonerem kina niezależnego), Alicją Rudnicką, która opowiada o pracy na własny rachunek, o jej wadach i zaletach „od kuchni” i Victorem Borsukiem – mistrzem Polski w kitesurfing’ u.

Jeśli chcecie znać obowiązujące trendy w makijażu na sezon jesienno – zimowy, to zapraszamy do e-Magazynu. Tu znajdziecie porady i inspiracje, a także pomysły na prezenty. Oczywiście czym byłoby wydanie e – Magazynu bez przepisów świątecznych? Są i one, na słono i słodko. A oprócz tego Sebastian Wyszyński podpowie Wam jak stworzyć idealny look świąteczny. E-Magazyn podpowie Wam co zrobić, aby Święta były czasem magicznym.

😆

 


W e-Magazynie mnóstwo porad związanych z dziećmi – o pielęgnacji i ozonowaniu jako nowoczesnej metodzie leczenia zębów.

Zachęcamy Was także do wzięcia udziału w wielkim świątecznym konkursie, który znajdziecie w świątecznym wydaniu e-Magazynu.

No i oczywiście w tym wydaniu reklama Waszej RekomendacjiMarek.pl, kto już widział?

To nie wszystko, o czym przeczytacie w e-Magazynie, zachęcamy do zapoznania się z lekturą i innymi ciekawostkami.

Zapraszamy: https://view.joomag.com/beauty-mission-emagazyn-6/0898086001509311421

My rekomendujemy!