Republic Of Ties – ta marka została stworzona z miłości do krawatów i elegancji. W ofercie znajdziemy krawaty dla mężczyzn oraz dla dzieci. Znajdziemy także muchy, poszetki i spinki. Marka sukcesywnie poszerza swój asortyment i co jakiś czas możemy zobaczyć nowości. Podoba nam się, że w zakładce LOOKBOOK na stronie http://republicofties.com/ znajdziemy gotowe stylizacje z produktami Republic Of Ties, które mogą stanowić dla nas inspirację. Bardzo na plus jest także „ściąga” np. przy każdym modelu krawata czy poszetki, która pomaga nam w doborze odpowiedniego koloru koszuli oraz opisuje przeznaczenie danego produktu. Musimy Wam także zdradzić, że w ofercie Republic Of Ties obok klasycznych kolorów i wzorów znajdziecie także oryginalne i nietypowe, ale również bardzo ładne. Mowa np. o krawacie w lisy, w kwiaty, w skrzypce, w rowery i wiele innych wzorów. Musicie to koniecznie zobaczyć!
014 017 032 046 061 082 089
Nam szczególnie spodobały się 3 krawaty. Obok klasycznego jednolitego granatu (biznes) znalazł się krawat w śliczne kwiaty (biznes) i właśnie we wspomniane lisy (casual). Nam oraz naszym mężczyznom podobają się niesamowicie! Są przepiękne! Krawaty te są w 100% wykonane z jedwabiu i zostały uszyte ręcznie. Krawaty posiadają wełniany wkład, dzięki czemu są jeszcze bardziej przyjemne w dotyku i łatwiej się wiążą. Opinia nasza jest zgodna z opinią naszych mężów. Wszyscy zgodnie stwierdziliśmy, że krawaty są genialnej jakości, co widać już na pierwszy rzut oka. Precyzyjna robota, rzekłybyśmy, że doskonała. Każdy szczegół jest dopracowany perfekcyjnie. Wszystko jest bardzo dobrze uszyte i wykończone. Krawaty się nie gniotą, łatwo się czyszczą. Nie tracą fasonu po wiązaniu. Elegancja i szyk – te dwa słowa nasuwają nam się patrząc na krawaty Republic Of Ties. Bardzo ładnie się prezentują. Krawat jednolity jest bardzo uniwersalny i klasyczny, ale krawat w kwiaty i listy również pasuje do wielu stylizacji. Granat w tych krawatach nas zauroczył. Ma piękny, głęboki odcień. Wszystkie krawaty marki Republic Of Ties mają bardzo ładne, wyraziste kolory.

Zwróćcie także uwagę na to, jak pięknie zapakowane produkty do nas przychodzą. Klasa sama w sobie.
Polecamy te krawaty dla Panów w każdym wieku, z pewnością każdy z Was znajdzie idealny krawat dla siebie. Duży wybór – to jest to, co lubimy najbardziej. Krawat stanowi także świetny pomysł na prezent.

Zapraszamy zatem na zakupy: http://republicofties.com/
FB: https://www.facebook.com/republicofties

My rekomendujemy!