Wszystko zaczęło się pewnego dnia, kiedy mąż postanowił ofiarować swojej żonie wyjątkowy prezent…

Wynalazcą receptury Revitalash jest Doktor Michał Brinkenhoff. Był to specjalny prezent dla jego żony Gayle, która zachorowała na raka piersi. Agresywna chemioterapia uszkodziła jej piękne rzęsy, które stały się rzadkie i kruche.

Intensywne poszukiwania naukowe doktora Brinkenhoffa i zespołu utalentowanych chemików i kosmetologów, doprowadziły do opracowania takiej receptury produktu, dzięki której rzęsy Gayle po okresie pięciu tygodni zastosowania, stały się witalne i piękne.

Wkrótce przyjaciele i rodzina chcieli poznać sekret pięknych rzęs Gayle, która już wiedziała, że idealną nazwą dla cudownej odżywki do rzęs, która nadała jej rzęsom pełną witalności będzie REVITALASH.

Idea produktu narodziła się z miłości męża do żony, który chciał pomóc żonie w powrocie do zdrowia. Dziś produkt jest dostępny dla wszystkich kobiet, które chcą mieć piękne rzęsy.

36b12502-488b-4928-9643-edc95ec4b678

Rzadko spotyka się, aby dostać dedykację, pozdrowienia czy mały liścik pisany odręcznie… wszyscy chyba stawiają na maile, sms-y, dlatego bardzo sobie cenie kartki, liściki, pocztówki z pismem odręcznym. Tyle widzę w tym dobrego serca i szczerości, że aż miło będzie się testować kosmetyki. Kiedy otworzyłam paczkę od Plazanet, aż mnie ścisnęło w żołądku … zawartość bardzo bogata- ja jestem typową „gadżeciarą” więc mi nawet długopis sprawia wielką radość, a co dopiero odżywki czy gratisy 🙂
Na początku zrobiłam sobie zdjęcie rzęs „przed” ,  aby móc zrobić kolejny wpis RevitaLash – przed i po 🙂 Kilka słów o odżywce…

ab90d0d2-3cc5-438f-894a-01b2a8dd96ed

Odżywka RevitaLash sprawia, że naturalne rzęsy stają się dłuższe, grubsze, mocniejsze i piękniejsze. RevitaLash® Eyelash pozwala odbudować uszkodzone rzęsy i brwi oraz osiągnąć pełen potencjał ich wzrostu.

Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania !!!

Stosowanie

Produkt stosuje się na noc przy korzeniu rzęs jak eye liner.

Po około 3-4 miesiącach kuracji odżywką Revitalash dla podtrzymania efektu wystarczy używać dwa lub trzy razy w tygodniu. Produkt zalecany dla wszystkich kobiet, które pragną mieć piękne rzęsy i brwi.

Moja koleżanka która stosowała odżywkę 2 miesiące uzyskała efekt rzęs do nieba 🙂 Piękne… długie, gęste i błyszczące.

ccfa24ee-3020-478a-ac2b-7041fbed4382

5385041c-6b4f-4b2c-b2d2-69d9dfd91c75
2fa9b953-ba41-4ba5-ba42-a45f43223099e45e8250-227d-4bb2-ba82-ee5b40424874

feeadaa3-892f-4bba-80dd-c35b9e62991c

Profilaktyki raka piersi oraz zdrowego stylu życia

Akacja „Zdrowy Nawyk- Zdrowe Piersi”

Do każdego produktu Revitalash otrzymujesz informator na temat profilaktyki raka piersi.

Revitalash reprezentowany przez firmę Plazanet w Polsce wspiera działalność ogólnopolskiej Federacji Stowarzyszeń „Amazonki” przekazując procent od każdego sprzedanego produktu marki Revitalash oraz promuje informacje na temat profilaktyki raka piersi oraz zdrowego stylu życia.

Więcej dowiesz się na www.amazonkifederacja.pl

Revitalash stał się już produktem kultowym stosują i polecają go gwiazdy światowego formatu:

Paula Abdul, Marcia Cross, Jessica Simpson, Fergie, Jackie Collins, Oliwa Wilde i wiele innych…
Marka Revitalash jest obecna w luksusowych magazynach kobiecych na całym świecie: Vouge, Elle, DaySPA, Cosmopolitan, In Style, American Beauty, SPA Asia, European SPA, Twój Styl itd.

Bezpieczny produkt

Efekty działania i bezpieczeństwo zostało potwierdzone przez 5 niezależnych instytutów badawczych. RevitaLash® Advanced jest przetestowany dermatologicznie, oftalmologicznie, nie wywołuje alergii, nie powoduje podrażnień ani zmian w kolorze siatkówki. Nowa bardziej zaawansowana i gęsta formuła powoduje, że odżywka nie sączy się na powierzchnię oka i można ją bezpieczniej aplikować tuż u nasady rzęs. Testy kliniczne nie wykazują żadnego wpływu na ciśnienie wewnątrz gałkowe oka ani ostrość widzenia.

 

Skład formuły

Skład najnowszej formuły RevitaLash® ADVANCED zawiera opracowane przez zespół doktora Brinkenhoffa jeszcze bardziej aktywne molekuły pochodnych nienasyconych kwasów karboksylowych, wyciągi roślinne bogate w antyoksydanty m. in. palma sabałowa, żeń-szeń, zielona herbata, pszenica, nagietek lekarski, miłorząb japoński oraz aminokwasy, witaminy z grupy B, uzupełnione o działanie aktywnych nanopeptydów.

Składniki RevitaLash® ADVANCED

Produkcja produktów marki RevitaLash ® wykorzystuje najnowsze osiągnięcia nauki

w zakresie produkcji skutecznych i bezpiecznych produktów. Synergia technologii z naturą. Receptura stworzona przez Zespół doktora Michaela Brinkenhoffa wykorzystuje molekuły chronione patentem technologii BioPeptin Complex®.

 

Żegnajcie sztuczne rzęsy! Można stosować w trakcie przedłużania, zagęszczania rzęs. Odżywka nie rozpuszcza kleju.

 

Stosowanie RevitaLash® ADVANCED

Produkt stosuje się na noc tuż u nasady rzęs w bardzo małej ilości.

Jedno pociągnięcie aplikatora po nasadzie rzęs wystarczy.

Po około 3-4 miesiącach kuracji odżywką RevitaLash® dla podtrzymania efektu wystarczy używać dwa lub trzy razy w tygodniu. Produkt zalecany dla wszystkich kobiet, które pragną mieć piękne rzęsy i brwi.

Pojemność – 3.5 ml – 6 miesięcy codziennej kuracji

oraz 2.0 ml – 3 miesiące codziennej kuracji

Widoczny rezultat już po 4-6 tygodniach zastosowania.

Więc widzimy się niebawem 🙂

Bardzo dziękuję PlazaNet Team ! Jesteście wspaniali 🙂
Dostałam również 3 herbatki Plaza Angels  Cranberry Realx…. właśnie się parzy… a pachnie niebiańsko 🙂

Comments

comments