Szukałam różu w kremie, a właściwie do nakładania palcami – i zainteresowała mnie konsystencja cream-to-powder. O ile w okresie grzewczym lubię kremowe kosmetyki to w ciepłych miesiącach wybieram konsystencję pudrową, a tu producent oferuje nam połączenie jednego z drugim!

Kosmetyk nałożony tworzy przejrzystą chmurkę koloru i faktycznie wystarczy odrobina do uzyskania zdrowego efektu. Na początku używałam go trochę za dużo przyzwyczajona do poprzedniego kosmetyku, ale po utrwaleniu makijażu pudrem transparentnym efekt jest idealny. Delikatnie wklepuję go w policzki – wystarczą dwa dotknięcia, aby nie przesadzić. Nawet przy tak małym opakowaniu będę go pewnie używać przez najbliższe dwa lata…. Może aplikacja zajmuje nieco dłużej, ale za to efekt jest znacznie subtelniejszy i traktuję ją jako dodatkowy masaż twarzy .

Róż w kremie MUA KOSMETYKI Z AMERYKI ma wiele funkcji. Możesz nim malować nie tylko kości policzkowe, ale także powieki, czy usta. Podkreśli wówczas naturalny kolor warg. Czasami warto również użyć odrobinę jasnego, lekko opalizującego różu w kremie pod łuk brwiowy. Podkreśli to nasz kolor tęczówek.

Kolejną ważną zaletą jest to, że w przeciwieństwie do różu w kamieniu nawet jeśli nałożysz go za dużo wystarczy, że rozetrzesz go palcami i nadmiar zostaje natychmiast usunięty.

Jak używać różu w kremie:

Nakładaj róż na nawilżoną skórę twarzy. Dlatego też najpierw posmaruj ją kremem. A następnie aplikuj kosmetyk. Makijażyści radzą, by ten rodzaj różu stosować przed posmarowaniem skóry podkładem (zwłaszcza jeśli masz cerę mieszaną lub tłustą), aby nie wyglądał później jak nieestetyczna zwarzona plama. Dzięki temu mniej widoczne będą również pory. Nie obawiaj się, że róż zniknie pod odrobiną podkładu, albo, że rumieńce rozmażesz na całej twarzy. Ten rodzaj różu zwykle dość mocno przylega do skóry. Jeśli chcesz mocniejszego efektu, nałóż więcej różu na początku, w razie czego łatwo później go rozprowadzisz. W tym wypadku jednak lepiej sprawdza się lekkie nawilżające podkłady.

Dla mnie róż w kremie MUA KOSMETYKI Z AMERYKI pełni kluczową rolę kremowych różyponieważ  odświeża cerę. Większość z nich daje półmatowe, satynowe wykończenie, ale znajdziesz również takie, które są zupełnie matowe, co sprawia, że rumieńce wyglądają całkowicie naturalnie, oraz opalizujące, jeśli chcesz wyglądać bardziej zmysłowo.

 

My rekomendujemy !

kosmetykizameryki.pl

https://facebook.com/kosmetykizamerykipl-179220122154469/