Gdziekolwiek byłeś, gdziekolwiek będziesz w przyszłości, nigdy nie zgadzaj się na półśrodki.

Pewnego, bardzo zwyczajnego dnia w 1963 roku Henri Lloyd zaczął istnienie dzięki innowacyjnemu umysłowi, o nieposkromnionej chęci przesuwania granic tego, co uznawane było za ostateczne. Od tego dnia nigdy nie zaprzestaliśmy obierać nowych kursów, odkrywać nowych możliwości i nigdy nie spoczęliśmy na laurach.

Tego sezonu wyznaczyliśmy kurs na nową wyprawę zainspirowaną pragnieniem nowych doświadczeń i przygód. Nowa, odważna paleta jaskrawych kolorów łączy się ze świeżym spojrzeniem na branding, wyznaczając kurs na Wiosnę ’18.

Nowe inspiracje w modzie męskiej:

Tego sezonu dostarczamy nowych sposobów na najnowsze trendy graficzne. Autentyczne podpisy, od teksturowanych kordonków i haftowanego sznurka do druków wodnych.

Wiosną ‘18 wyruszamy w rejs z kolorami, które inspirują i ekscytują. Jaskrawo barwione żagle kontrastują z chłodnym błękitem oceanu. W tym sezonie casualowe produkty Henri Lloyd emanują przede wszystkim krystalicznym niebieskim, ceramicznym pomarańczem, orzeźwiającą miętą oraz intensywnym granatem. Świeże wzory, projekty, barwy, a do tego wyjątkowa sceneria tworzą razem magiczny klimat.

W kolekcjach Henri Lloyd znajdziemy wiele marynistycznych akcentów, jednak to nie tylko bezkresne morza czy złociste plaże inspirowały twórców kolekcji. Pomysły na nowe wzory, kolory czy kroje odnajdywali w architekturze, grze cieni, malowniczych zakątkach śródziemnomorskich miast. Dzięki temu można wręcz poczuć muśnięcie wiosny na skórze, którego po zimowych miesiącach tak nam brakuje.

KOSZULKA POLO- NURNEY MERCERIZED POLO ,

CENA 340 ZŁ

KURTKA- DARTON TECH BOMBER JKT, CENA 790 ZŁ, pozostałe rzeczy jak zdjęcie powyżej

KOSZULA –LIGHTFORD CHECK REGULAR SHIRT , CENA 410 ZŁ

BLUZA ADDLESTONE BRANDED SWEAT , CENA 410 ZŁ, SZORTY -GARN PLAIN WASHED SHORT, CENA 355 ZŁ