Damskie obuwie outdoor to specjalna kategoria dla współczesnych podróżniczek. Jadąc na wycieczkę nie możesz zapomnieć o odpowiednich butach. Takich, które zapewnią bezpieczeństwo Twoich stóp, zagwarantują komfort i spowodują, że nawet długie dystanse w terenie staną się przyjemnością. Nieważne czy planujesz wycieczkę w góry czy długi spacer leśnymi ścieżkami -buty trekingowe są doskonałym kompanem w każdej sytuacji.

mn

Często wyjeżdżam w góry, żeby uciec od czegoś. Dla mnie wyjazd w jakiekolwiek  góry to nie tylko możliwość aktywnego obcowania z naturą, czasami spotkań bardzo bliskich z przyrodą w jej najpiękniejszych aspektach, ale także możliwość poznania najwspanialszych zakątków kraju. Przemierzając góry, pola, lasy, łąki warto zadbać o odpowiednie obuwie. Ja postawiłam już po raz drugi na buty trekingowe ze sklepu MojeNoweButy.pl

 

1
Komfortowa wyściółka termiczna
z pianki EVA pokryta 4mm warstwą filcu, który tworząc barierę dla przenikającego od podłoża zimna wydatnie zwiększa komfort cieplny.

2

Dzianina ocieplająca POLAR dzięki swej unikalnej strukturze utrzymuje suchy i ciepły mikroklimat wewnątrz obuwia.

Dzianina ta, ma właściwości hydrofobowe tzn. nie chłonie wilgoci w ilości większej niż 1% swojej wagi. Dzięki temu dzianina ta zawsze jest sucha i delikatna w dotyku.

3

Mikroskopijne torebki powietrza w strukturze materiału wytwarzają termiczną izolację, zatrzymując ciepłotę ciała i odprowadzając wilgoć na zewnątrz. Dzięki temu dzianiny z grupy POLAR idealnie regulują wilgotność wewnątrz obuwia.

4

W obuwiu tym zastosowano naturalne skóry najwyższej jakości, dzięki czemu buty są przyjazne dla stopy i odporne na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

5

Skóry naturalne zastosowane
w tym obuwiu zostały poddane procesowi hydrofobizacji. Proces ten zwiększa odporność skóry na działanie wody i czynników atmosferycznych, zmniejszając nasiąkliwość i przemakalność skóry oraz zapobiega brudzeniu się obuwia.

10

8

Gorąco polecam zakupy w sklepie MojeNoweButy.pl

Z Wami można przejść wygodnie cały świat !

My rekomendujemy !

Comments

comments