Rozświetlacze mogą mieć różne odcienie. Rozświetlacze o srebrzystym połysku dobrze wyglądają na cerze chłodnej, a takie o złotej tonacji pasują do ciepłej karnacji z żółtym pigmentem. W makijażu oka jest pełna dowoloność w wyborze kolorów. Jednak aby spoijrzenie były rozświetlone, w wewnętrzny kącik oka nałóż perłowy cień bądź rozświetlacz. Oba kosmetyki można używać zamiennie, cień zamiast rozświetlacza na szczyty kości policzkowych i odwrotnie, można nałożyć rozświetlacz na powieki.

Rozświetlający cień najbardziej uniwersalny, pasujący do każdego typu urody  to cień MUA zobacz inne kolory . Satynowy, bardzo łatwy w aplikacji. Nadaje się zarówno do rozświetlania kącików oczu jak i łuku brwiowego, można go stosować na całą powiekę. Użyty nad linią różu daje piękne wrażenie „tafli” odbijającej światło. Najlepszy, miękki i subtelny efekt uzyskuję nakładając go pędzelkiem do rozcierania cieni.

Cień pięknie trzyma się oka, nie roluje, nie uczula. Można go mieszać z ciemniejszymi cieniami wtedy uzyskamy kolory marzeń.
Po raz kolejny wielkie brawa dla marki KOSMETYKI Z AMERYKI  – której nadajemy – REKOMENDACJĘ TYGODNIA !