Lakier do paznokci 5w1. W jednej buteleczce firma Sally Hansen stworzyła kombinację pięciu preparatów: bazy, utwardzacza, odżywki wzmacniającej, lakieru i utrwalacza.Lakier stymuluje wzrost paznokcia i nadaje mu idealny kolor, o trwałości do 10 dni. Zawiera technologię `Vital Care` nawilżającą płytkę paznokcia przez co jest ona bardziej elastyczna i odporna na łamanie. Dostępny w 42 odcieniach.

Bazą lakierów jest naturalny kompleks minerałów i kreatyniny, które wpływają wzmacniająco na płytkę paznokciową. Związki minerałów botanicznych i sylikon uelastyczniają i uodparniają paznokcie na odpryski, rozdwajanie i łamanie. Filtry UV zabezpieczają kolor płytki przed wyblaknięciem. Posiada wygodny, wąski pędzelek pozwalający na łatwe rozprowadzenie lakieru na płytce paznokcia. Gwarantuje piękny manicure przez 7 dni.

119656385

Sally Hansen jest jednym z ekspertów w dziedzinie pielęgnacji  paznokci oraz lakierów do paznokci. Sally Hansen w późnych latach 50. Opracowała z mężem, pierwsze lakiery, które stały się wielkim sukcesem. Lata doświadczenia, intensywnych badań i współpracy z projektantami mody sprawiają, że marka z USA stała się trendy na całym świecie.

Image converted using ifftoany

sally-hansen-11637469Zapraszamy do sklepu : Sally Hansen

My rekomendujemy !

Comments

comments