Sklep Skarby Afryki oferuje Państwu przede wszystkim naturalne kosmetyki. W większości pochodzą one z Afryki, gdzie dokonujemy zaopatrzenia i transportujemy je do Polski. Pragniemy podzielić się z Państwem wszystkimi skarbami, jakimi bez wątpienia są naturalne kosmetyki pochodzące z tego zakątka świata.

 1

Świeże, delikatne połączenie zapachu kwiatów z nutą owocową (jeżyna, mandarynka). Zapach polecany przede wszystkim dla kobiet.Zapachy tego typu idealnie sprawdzają się w letnie i upalne dni, gdyż w większości są lekkie i przyjemne. Poza tym zawarte w nich cytrusy kojarzą się nam z wakacjami w tropikach i egzotycznymi wyprawami. Nie znaczy to jednak, że zimą powinny leżeć schowane w szafach. Jeżeli tylko mamy ochotę po nie  sięgnąć, aby poprawić sobie humor, śmiało!

5

Delikatne, zmysłowe połączenie zapachu owoców z delikatną nutą kwiatów i piżma. Zapach polecany szczególnie dla kobiet.Splot zawartych w nim składników upaja nas marzeniami o wakacjach na Hawajach, drinkach z parasolką oraz rozgrzanych słońcem piaskach. I tylko na takie okoliczności ten zapach się nadaje!

4

Delikatny zapach kwiatów z nutą wanilii i piżma. Polecany szczególnie dla kobiet. Zapach delikatny i lekki niczym jedwabny szal owiewa nutami kwiatowymi, zanurzonymi w kwaśnych owocach. Bardzo przyjemna i trwała mieszanka.

6

Gdzie można odnaleźć piękno każdego dnia? Na przykład w eleganckich flakonikach, skrywających w sobie nieziemskie aromaty. Tak – perfumy damskie to coś, co potrafi pobudzić nasze zmysły, poprawić humor czy nawet dodać pewności siebie. Każda kobieta z pewnością ma swoje ulubione. Jednak warto czasem przenieść się do świata perfumerii i poznać nowości, które oferują.

8

7

Każda kobieta potrzebuje odrobiny luksusu, Marlin Monroe zakłada do łóżka tylko kilka kropli Chanel no. 5. Dzisiaj wiele firm i celebrytów tworzy swoje własne marki perfum. Damskie perfumy mają za zadanie spełniać najskrytsze oczekiwania klientek, nawet te nieuświadomione. Odpowiednio dobrane aromaty podkreślają osobowość, temperament i charakter, dlatego właśnie wyróżnia się kilka rodzin zapachowych: kwiatowe, cytrusowe, orientalne, szyprowe, drzewne, paprociowe, aldehydowe, wodne, owocowe.

Zapraszamy do sklepu gdzie można otulić się nieziemskimi zapachami : www.skarbyafryki.pl

My rekomendujemy !