Listonoszki – ulubiony i absolutny hit. My kobiety uwielbiamy torebki, które swobodnie można zarzucić przez ramię i które będą pasowały na każdą okazję. Listonoszki to torebki, których fenomen polega na tym, że jeszcze przez długi czas będą obecne w modzie. Są małe i dyskretne, ale pełnią bardzo ważną funkcję – pomieszczą to co niezbędne.

116 117 118 119 120

VERA PELLE
OPIS PRODUKTU:
ORYGINALNA, WŁOSKA LISTONOSZKA WYKONANA Z MIĘKKIEJ, CIELĘCEJ SKÓRY NATURALNEJ,
 TOPOWY MODEL
KLAPKA ZAPINANA NA ZAMEK, POD KLAPKĄ PRZEGRODA GŁÓWNA NA ZAMEK. 
WEWNĄTRZ ZNAJDUJE SIĘ SOLIDNA,  MATERIAŁOWA PODSZEWKA ORAZ KIESZONKA NA ZAMEK.
DŁUGI, REGULOWANY PASEK UMOŻLIWIA WYGODNE NOSZENIE NA RAMIENIU I PRZEZ RAMIĘ JAKO RAPORTÓWKA.
ŚREDNIA WIELKOŚĆ -MIEŚCI ZESZYT A5.
WYMIARY TOREBKI:
WYSOKOŚĆ : 25 CM
SZEROKOŚĆ U DOŁU : 28 CM
SZEROKOŚĆ U GÓRY : 24 CM
SZEROKOŚĆ SPODU : 5,5 CM 
REGULOWANY PASEK: OK 110 CM,

Dostępne w naszym asortymencie listonoszki STYLOWAGALANTERIA.COM to torebki uwielbiane przez wiele Kobiet! Akcesoria te są nieduże i jednocześnie pojemne, a długi pasek pozwala nosić je na kilka sposobów. Te produkty zostały stworzone właśnie po to, aby każda Kobieta mogła czuć się swobodnie i modnie zarazem.

W STYLOWAGALANTERIA.COM znajdują się skórzane torebki z różnych kolekcji. Każdy produkt wyróżnia wysoka jakość wykonania z dbałością nawet o najmniejszy szczegół. Niektóre modele są zamykane na klapę z magnesem lub na zamek. Występują w wersjach jedno lub wielokomorowych. Odmienne kolory, rozmiary oraz wzory listonoszek pozwolą Klientkom o zróżnicowanych potrzebach wybrać dokładnie takie torebki, o których marzą.

Asortyment sklepu internetowego STYLOWAGALANTERIA.COM jest odpowiedzią na zróżnicowane oczekiwania i wymagania praktycznych oraz eleganckich Kobiet.

121122123124125

Już niebawem zaprezentujemy Wam stylizacje z piękną listonoszką od STYLOWAGALANTERIA.COM