Konesso znów umila nam chwile, tym razem jesienne dni i wieczory. Sklep Konesso jest nam wszystkim bardzo dobrze znany, a produkty w nim dostępne już nieraz gościły na łamach RekomendacjiMarek.pl. Przypomnimy Wam tylko że, na stronie https://www.konesso.pl/ znajdziecie ekskluzywne kawy, aromatyczne herbaty, przepyszne słodycze, a także wszystko to, co do parzenia kawy i herbaty jest niezbędne.

Tym razem chciałybyśmy zaprosić Was na kawę w towarzystwie naszym oraz Konesso.  Jest to kawa ziarnista Etno Cafe Italian Roast o gramaturze 1 kilograma. Skład kawy to 100% arabica. Kawę przygotować możemy w ekspresie kolbowym lub automatycznym. My uwielbiamy ją pić w formie espresso z gęstą pianką. Kawa ziarnista Etno Cafe Italian Roast to mieszanka ziaren z plantacji Barazylii  i Etiopii, które po obróbce trafiają do polskiej palarni Etno Cafe. Kawa o wyraźnym orzechowo – czekoladowym posmaku to idealna opcja dla nas. Posiada intensywny smak oraz aromat, który pozostaje w pamięci na długo. Kolejnym plusem jest niska zawartość kofeiny, dzięki czemu kawę możemy pić o każdej porze dnia. Idealnie smakuje sama, lub w połączniu z czymś słodkim.

Skoro mowa o słodyczach to dziś proponujemy czekoladę mleczną z wiśniami i kiwi.  Czekolada pochodzi od samego Mistrza polskich cukierników – z fabryki M. Pelczar Chocolatier. Czekolady Mistrza są robione ręcznie. Nasza słodkość pochodzi z linii Premium Chocolate. Jest to delikatna mleczna czekolada (33,6% kakao), która rozpływa się w ustach. Jej wyśmienity słodki smak przełamują duże kawałki kiwi oraz wiśni. Nie możemy również nie wspomnieć o oryginalnym i ekskluzywnym opakowaniu czekolady, które przykuło naszą uwagę. Klasa sama w sobie.

 

Te czekoladę je się najpierw oczami, później żal ją otworzyć, a na koniec po prostu nie można jej się oprzeć.
My już mamy swój duet doskonały na jesienne wieczory i wam również go polecamy!

FB: https://www.facebook.com/sklepkonesso/
Na zakupy wpadajcie tu: https://www.konesso.pl/

My rekomendujemy!