Bardzo lubicie kosmetyki naturalne. Często goszczą u nas tego typu produkty, jednak mydełek naturalnych jest bardzo mało. Czas to nadrobić za sprawą firmy Soap Deli. Soap Deli jest bowiem manufakturą mydła naturalnego. Oprócz tego sprzedaje także naturalne kosmetyki w swoim sklepie internetowym. W asortymencie znajdziemy np. produkty dla dzieci, olejki, toniki, produkty do pielęgnacji włosów, produkty dla mężczyzn, kosmetyki dla kobiet w ciąży i wiele innych.
Mydła Soap Deli można podzielić na kilka kategorii: mydła naturalne z masłem shea, mydła delikatnie pachnące z masłem shea, mydło kokosowe 100%, mydło oliwkowe 100%, mydła pamiątkowe z polskich miast. W ofercie znajdują się także gotowe zestawy mydeł.
007 018 021 024 052 057 106 118 124 131 138 145
My posiadamy łącznie 4 mydełka należące do 2 kategorii: mydła naturalne z masłem shea oraz mydła delikatnie pachnące z masłem shea. Mydełka posiadają gramaturę 100g i dosyć prosty wzór zakończony u góry góry falistym brzegiem, co nam się bardzo podoba. Podoba nam się także proste, nawiązujące do natury opakowanie mydełek. Mydełka tworzone są z naturalnych i wegańskich składników. Nie posiadają sztucznych składników ani oleju palmowego. Leżakują minimum 8 tygodni, zanim trafią do sprzedaży. Krojone są ręcznie.

Testujemy następujące mydełka: marchewkowe, marchew i bergamotka, pomidor różany oraz kawa i wanilia. Naszym hitem jest kawa z wanilią oraz marchew i bergamotka. Pachną przepięknie i najbardziej wyraziście. Pozostałe dwa mydełka również ładnie pachną, ale bardzo delikatnie, co my akurat uważamy za plus. Jednak to kawa i wanilia oraz marchew i bergamotka skradły nasze serca. Musimy przyznać, że mydełka są bardzo delikatne, dlatego polecamy do każdego rodzaju skóry. My mamy wrażliwą skórę, a także suchą i mydełka absolutnie nam jej nie podrażniły. Wręcz przeciwnie – doskonale ją nawilżają i łagodzą podrażnienia. Zwłaszcza mydełka marchewkowe, dzięki witaminie A posiada właściwości łagodzące.

Mydełka bardzo dobrze się pienią i są wydajnymi produktami. Doskonale oczyszczają naszą skórę. Ładnie i równomiernie się zużywają. Mydełko pomidor różany zaś bardzo pomaga skórze trądzikowej. Łagodzi stany zapalne, zaczerwienienia, a także wygładza skórę. Mydło kawa i wanilia dodatkowo delikatnie złuszcza naskórek i lekko go peelinguje.

Bardzo podoba nam się to, iż mydełka oprócz wszystkich swoich „mydlanych” właściwości posiadają w zależności od rodzaju mydełka dodatkowe właściwości pielęgnujące i spełniają określone zadania.

Zapraszamy: https://soapdeli.pl/
FB: https://www.facebook.com/soapdeli.naturalnie/?fref=ts

My rekomendujemy!