Spring TRIO od INGRID. Makijaż muśnięty słońcem!
Delikatnie opalona i rozświetlona twarz jest najpiękniejszym wiosenno-letnim makijażem. Pierwsze promienie słońca przywołują marzenia o nadchodzącym lecie i beztroskich wakacjach. Zapowiadają subtelną opaleniznę, która sprawia, że skóra wygląda na zdrową i wypoczętą. Aby podkreślić promienny wygląd, marka INGRID – przygotowała zestaw trzech kosmetyków, które ocieplą cerę jednoczenie wydobywając z niej naturalny blask!
Puder transparentny HD Beauty Innovation, dopasowuje się do każdego koloru skóry, nie pozostawiając efektu maski. Utrwali wcześniej nałożony podkład i przygotuje twarz do kolejnych etapów makijażu Nowoczesna formuła z olejkiem arganowym, nie tylko intensywnie odżywia i wygładza, ale również zapewnia długotrwały efekt matowej skóry.
Make up potrafi zdziałać cuda i wymodelować twarz tak, by wyglądała zachwycająco. Puder brązujący uwydatnia kości policzkowe i sprawia, że twarz nabiera trójwymiarowości. Efekt słonecznego makijażu jest możliwy przy użyciu pudru brązującego z serii HD Beauty Innovation. Już niewielka ilość kosmetyku podkreśla rysy twarzy, a także nadaje skórze delikatnie opalony odcień.
Dopełnieniem stylizacji w promieniach słonecznych jest puder rozświetlający HD Beauty Innovation. Połyskujące drobinki, subtelnie rozświetlą twarz, optycznie wygładzając zmarszczki i ożywiając cerę. Muśnięcie czoła, kości jarzmowej, w okolice łuku brwiowego i nad górną wargę podkreśli kobiecy blask.
Do wykonania makijażu użyj:
Puder transparentny HD Beauty Innovation INGRID, sugerowana cena: 15,29zł
Puder brązujący HD Beauty Innovation INGRID, sugerowana cena: 15,29zł
Puder rozświetlający HD Beauty Innovation INGRID, sugerowana cena: 13,90zł

ing_13-04_2_popr

I puder transparent

I rozswietlacz

I puder bronzer