Znów Wam narobimy ochoty na pyszną przekąskę, a to za sprawą firmy, która działa na naszym rodzimym rynku. Stema Polska jest producentem paluchów i paluszków z pieca, a także chrupek kukurydzianych w czekoladzie. Paluszki wypiekane są z naturalnych składników. Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu konsumentów oraz współczesnego rynku firma produkuje także paluszki ekologiczne. Produkty te uzyskały certyfikat BIO. Przekąski firmy Stema Polska są nie tylko pyszne, ale także zdrowe i wyjątkowe! Oryginalne połączenia smaków sprawiły, że wyroby te wyróżniają się na rynku. Wyróżniają się także opakowaniem – bardzo praktyczne, posiadające fajną szatę graficzną kartoniki. Główne kategorie paluszków dostępnych w asortymencie marki Stema Polska: tradycyjne cienki, tradycyjne grube, baranowskie, krakowskie, pychotki, bez-e słodkie, bez-e wytrawne, bio słodkie, bio wytrawne, czekoladowe paluszki, chrupki w czekoladzie, 100% wege. Wszystkie kategorie posiadają kilka wersji smakowych produktów, więc od razu widać, że oferta marki jest naprawdę różnorodna i bogata.

Dziś pierwszy wpis o smakołykach marki Stema Polska, a za kilka dni kolejne wersje smakowe.

009 010 018 020-2 021-2 024 027 029 030 031 032 033

Jeśli zapytalibyście jaki smak najbardziej przypadł nam do gustu, to nie potrafimy Wam odpowiedzieć. Każdy jest inny i pyszny na swój sposób. Mnóstwo smaków i połączeń smakowych bardzo nas zadziwiło, ale jednocześnie bardzo nam zasmakowało. Chrupki w czekoladzie to smak naszego dzieciństwa, jadłyśmy je więc nie tylko ze smakiem, ale także z wielkim sentymentem. A paluszki w czekoladzie mlecznej to niebo w gębie, nim się obejrzałyśmy, już zniknęły nam z paczki… Smuteczek wielki był! 🙂 Na wytrawnie było równie smacznie – np. paluszki z ziołami prowansalskimi są idealnym i zdrowym zamiennikiem dla chipsów, kiedy mamy ochotę na coś słonego i dobrze przyprawionego. A jeśli chcemy coś ostrzejszego? Bardzo proszę – paluszki BIO z chili. Dość pikantne, konkretne i smaczne. Wiecie co nam się podoba w tym wszystkim? – te gruuube paluchy! To rzadkość na naszym rynku, a smakują zupełnie inaczej, niż te cienkie plus jeszcze przyprawy – super! Bardzo lubimy paluszki z sezamem i te nas jak najbardziej usatysfakcjonowały jeśli chodzi o smak. Przyznajcie, czy jedliście paluszki z otrębami? Śmiemy twierdzić, że mało z Was jadło takie połączenie smakowe. My również dotąd nie próbowałyśmy, ale są naprawdę pyszne i zdrowe, no i ten miód! A od dziś zamiast chipsów cebulowych polecamy zdrowe paluchy cebulowe Stema Polska.

Produkty Stema Polska są naprawdę bardzo dobre, zdrowe i produkowane z naturalnych składników oraz pieczone w piecu. Różnorodność smakowa i unikalne połączenia sprawiają, że każdy znajdzie tu smak dla siebie. Produkty są idealne zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. A ten smak… mmmmm…

Zapraszamy: https://www.facebook.com/Magiclovv/posts/1063370497074000
FB: https://www.facebook.com/naturalnepaluszkizpieca

My rekomendujemy!