Skoro mamy weekend, w dodatku jesienny, to musi być coś słodkiego. Mamy dla Was dziś prawdziwy hit, bo będzie nie dość, że słodko, to jeszcze zdrowo. Znacie Super Krówkę? Marka proponuje nam zdrowe słodycze, brzmi idealnie, prawda? W asortymencie znajdziemy tytułowe cukierki krówki w różnych smakach, batony, kremy oraz czekolady. Produkty te nie zawierają glutenu i są wegańskie. Wiecie co jeszcze je wyróżnia? Zamiast cukru zawierają cukier kokosowy, są źródłem składników mineralnych, nie zawierają mleka ani laktozy, nie zawierają syropu glukozowo – fruktozowego, są pozbawione sztucznych barwników i konserwantów, stanowią za to źródło cennego błonnika. Cieszymy się, że w dzisiejszych czasach możemy jeść nie tylko pysznie i słodko, ale także zdrowo i pomagają nam w tym firmy takie, jak Super Krówka.

Na stronie http://www.superkrowka.pl/wiem-co-jem.htm dowiecie się jak powstaje Super Krówka – ciekawy materiał, polecamy! Kolejny plusem dla Producenta od nas jest jawny skład produktów, który poznacie wchodząc na stronę: http://www.superkrowka.pl/uploads/skladniki%20naszych%20produktow.pdf
My testowałyśmy dwie wersje Super Krówki: truskawkową oraz bananową, a także krem pistacjowo – kakaowy. Szata graficzna produktów jest prosta, zawiera najważniejsze informacje, a także logo w postaci krówki, które nam się bardzo podoba.

Jeśli o cukierki chodzi, to obie wersje smakowe bardzo nam przypadły do gustu. Krówki są słodkie, ale nie przesłodzone, czuć, że wykonane zostały z surowców dobrej jakości. Każda krówka jest pakowana pojedynczo, dzięki temu po otwarciu paczuszki cukierki nie tracą swoich właściwości. Wyraźnie wyczuwalny jest także konkretny ich smak. My wyczuwamy również dodatek mleka kokosowego, co dla nas jest plusem i ciekawym połączeniem smaków. Na zewnątrz delikatnie twarde, a nadzienie lekko ciągnące się. Bardzo nam smakują, a że są dodatkowo zdrowe, to możemy zjeść większość opakowania bez wyrzutów sumienia (albo nawet całe!).

Jeśli chodzi zaś o masło, to nasza wersja pistacjowo – kakaowa była wyśmienita. Masło zniknęło w niespodziewanie szybkim tempie. Dość słodkie, z wyczuwalną nutą kakao, ale także pistacji. Bardzo fajne połączenie smaków. Stanowiło idealny dodatek do deserów, kanapek, a także wyjadane prosto ze słoiczka… Zdrowa wersja popularnych kremów zdecydowanie stała się naszym faworytem!

Zapraszamy na stronę http://www.superkrowka.pl/
FB: https://www.facebook.com/Super-Kr%C3%B3wka-145962469263175/

My rekomendujemy!