MUA Luxe Glow Beam Highlighting Powder Cashmere Puder Rozświetlający Do Twarzy

Spektakularnych efektów nie da się osiągnąć bez magicznych pudrów z drobinkami czy rozświetlaczy. Takie kosmetyki potrafią sprawić, że skóra nabiera niesamowitego wdzięku i jest pełna blasku (ale tylko tego kontrolowanego). Sprawdź 7 strategicznych punktów, na które warto nakładać rozświetlające kosmetyki!

Gdzie nakładać rozświetlające kosmetyki?

  • czoło – nałóż rozświetlający kosmetyk na środek czoła – aby uniknąć nieestetycznego efektu, użyj rozświetlającego płynu namiast pudru czy różu
  • łuki brwiowe – odrobina rozświetlacza nałożona pod łuki brwiowe ożywi spojrzenie
  • kąciki oczu – nałóż odrobinę w zewnętrznych kącikach oczu, a zyskasz na świeżości i młodzieńczości
  • kości policzkowe – najpierw zaznacz matowym bronzerem kości policzkowe a następnie na ich najbardziej wystającą część nałóż rozświetlający puder
  • nos – bardzo delikatnie muśnij nos rozświetlaczem od góry do dołu
  • łuk kupidyna – aby nadać wargom pełniejszy wygląd nałóż rozświetlacz nad górną wargę
  • broda – wykończ makijaż nakładając rozświetlający podkład na sam czubek brody
  • Rozświetlacz do twarzy w postaci sypkiego pudru. Idealny aby rozświetlić kości policzkowe i łuk brwiowy. Nie osypuje się przy nakładaniu, dobrze się trzyma. Opakowanie jest bardzo estetyczne.

Rozświetlacz to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Nieważne czy robię makijaż dzienny, czy mocniejszy zawsze używam rozświetlacz na szczyty kości policzkowych i środek twarzy. Ten najlepszy to oczywiście MUA Luxe Glow Beam Highlighting Powder Cashmere Puder Rozświetlający , ale te tańsze wcale dużo gorsze od niego nie są. Jednak jest jeden minus efektu jaki dają kosmetyki z rozświetlającym efektem na skórze. Uwidaczniają rozszerzone pory, niedoskonałości, trądzik i blizny potrądzikowe. Mam nadzieję, że niebawem przestuję pędzeli…. i to każdy z innefi prafi.

My Rekomendujemy !

https://kosmetykizameryki.pl

https://web.facebook.com/kosmetykizamerykipl-179220122154469/?ref=br_rs