Firma SyS powstała w 1990 roku i jest firmą rodzinną. Specjalizuje się w produkcji dań w proszku – zup, placków, racuchów, dań z kaszy i innych. Firma SyS jest także producentem przypraw. Produkty,  które oferuje od początku do końca są produkowane przez nich osobiście. Warzywa są uprawiane, a następnie zbierane i suszone. Dzięki temu mamy pewność, że dostajemy produkty naturalne i najwyższej jakości oraz wiadomego pochodzenia.

60

Po wypróbowaniu przez nas dań wniosek był jeden – smacznie, domowo, szybko. Czyli to, co konsument XXI wieku potrzebuje. Właśnie taka firma na rynku była nam potrzebna. Zapach i aromat potraw unosi się w całej kuchni i gdybyśmy nie wiedziały, że są to dania gotowe, na pewno byśmy w to nie uwierzyły. Potrawy pachną i smakują jak domowe. Ich wygląd, konsystencja, dodatki – wszystko jest tak, jak być powinno. Potrawy są obfite w dodatki i możemy najeść się do syta.

62

W 20 minut mamy obiad, którym najedzą się min. 3 osoby, a nawet więcej. W ofercie firmy znajdziemy tradycyjne smaki, ale również te bardziej nowoczesne. Przyznamy szczerze, że niektórych dań i połączeń smakowych nie jadłyśmy do tej pory i dopiero skosztowałyśmy je jako dania firmy SyS. Do wyboru jest bardzo wiele produktów i różnorodnych, z bardzo różnymi dodatkami. Zobaczcie sami:

Dania z kaszy i ryżu: Kasza jaglana z żurawiną, siemieniem lnianym i migdałami, kasza gryczana z warzywami, kasza gryczana z grzybami, kasza jęczmienna z soczewicą, ryż z pomidorami i papryką, ryż ze szpinakiem, ryż z groszkiem i marchewką, ryż z jabłkami i rodzynkami, kasza jęczmienna z pieczarkami.

63

Racuchy: klasyczne, z żurawiną.

64

Placki ziemniaczane: klasyczne, ze szpinakiem, z suszonymi pomidorami.

66

Firma SyS nie zapomniała również o najmłodszych konsumentach, tworząc dla nich specjalne zestawy (np. Barszcz czerwony + Ryż z groszkiem i marchewką).

Dania te jest w stanie przygotować sobie każdy, nawet dzieci. W przypadku zup wystarczy nalać wody, wsypać paczuszki z proszkiem i dodatkami, dodać olej lub masło, przyprawić według własnego uznania i gotować ok.20min.

67 68

Zupy: barszcz ukraiński, zupa z ciecierzycy, pomidorowa z papryką (na ostro), pomidorowa z ryżem, zupa z soczewicy, borowikowa z łazankami, żurek, krupnik, barszcz czerwony, botwinka, cebulowa, grochowa, grzybowa z kaszą perłową, pieczarkowa.

69

Nam smakowały wszystkie dania, których próbowałyśmy. Wszystkie były smaczne, bardzo dobrze doprawione, pięknie pachniały podczas przyrządzania. Po zjedzeniu swojej porcji byłyśmy w 100% najedzone i zadowolone. Jest to idealne rozwiązanie, kiedy nie mamy czasu lub chęci gotować, a nie chcemy jeść fast foodów. Mamy za to poczucie, że zjedliśmy pyszny, naturalny i domowy obiad. Wypróbujcie koniecznie. Na pewno nikt z rodziny nie domyśli się, że podana zupka nie jest od początku do końca robiona przez Was.

Bardzo pozytywnie zaskoczyło nas połączenie zupy pomidorowej z papryką. Dosyć ostra, oryginalna zupa, bardzo dobra. Świetna alternatywa dla tradycyjnej pomidorowej. Racuchy były duże, puszyste i miękkie, a żurawina podkreśliła ich smak – palce lizać! Placki ziemniaczane były żółciutkie i chrupiące. Kasza jęczmienna z soczewicą to połączenie dotąd nam nie znane, ale od dziś przez nas polecane. Zupa z ciecierzycy również nam zasmakowała. Tradycyjny barszcz ukraiński, krupnik czy pomidorowa z ryżem – smakowały jak u babci!

Produkty SyS możecie kupić stacjonarnie w różnych sklepach, lub wygodnie online tu: http://sklep-sys.pl/?_ga=1.95754652.101845394.1461806764

Zapraszamy również na FB SyS: https://www.facebook.com/firmasys/?fref=ts

My rekomendujemy!