Kochani, dziś naszą recenzję chciałybyśmy zaprezentować Wam pod troszkę innym kątem. Firma Szlachetny Smak to specjalistyczny sklep zajmujący się sprzedażą kawy i herbaty z różnych stron świata. W ofercie znajdziecie przeróżne smaki zarówno kaw, jak i herbat sprowadzanych z najodleglejszych zakątków świata. Jednak firma Szlachetny Smak zajmuje się nie tylko sprzedażą. Oferuje także usługi. Ciekawi jesteście jakie?

Otóż Szlachetny Smak poleca się także albo przede wszystkim firmom. Firmom, które chcą się pokazać z jak najlepszej strony, które chcą się wyróżnić i zostać w pamięci swoich klientów na bardzo długo. Jak to zrobić? Otóż Szlachetny Smak ma dla Was rozwiązanie. Kawa i herbata są prezentami zawsze praktycznymi, miłymi oraz trafionymi. Nie ma chyba takiej okazji, kiedy nie moglibyśmy wręczyć jako upominku pięknego zestawu lub puszki z kawą czy herbatą. A jeśli do tego dodać grawer Twojej firmy lub decoupage? Będzie oryginalnie, pomysłowo i praktycznie. A osoba obdarowana będzie codziennie lub kilka razy dziennie przypominała sobie o Tobie i Twojej firmie. Jest to unikalna forma promocji dla Waszej firmy. Kto z nas nie lubi dostawać upominków? Wasi partnerzy biznesowi będą zachwyceni, a Wy zyskacie w ich oczach dodatkowy plus.

Firma Szlachetny Smak z przyjemnością wykona dla Was grawer, pomoże w wyborze smaku herbaty czy kawy. Dobierze odpowiednią kompozycję smakową i kolorystyczną. W ofercie marki Szlachetny Smak znajdziecie także kosze prezentowe, które są hitem na każdą okazję.

003 004 020 026 049 051 052 054 057 059 060

Spójrzcie tylko jak pięknie i elegancko prezentują się zestawy. Wierzcie nam, że równie świetnie smakują. Są pyszne, aromatyczne, ich smak i zapach są intensywne i oryginalne.

Każda kawa i każda herbata smakują zupełnie inaczej, zostały skomponowane z najwyższej jakości składników dobranych ze starannością i precyzją. Nawet ich nazwy są genialnie dobrane! Spójrzcie np. na skład herbaty AFRICAN QUEEN: ananas, chaber, banan, płatki słonecznika – kto się oprze takiej mieszance? Jesteśmy pewne, że nikt! Zapach tych kompozycji unosi się w całej szafce, albo nawet w pomieszczeniu, mimo, że są one szczelnie zamknięte. Ale nie martwcie się, zapach nie jest w żaden sposób drażniący – wręcz przeciwnie. Bardzo kuszący, delikatny, aromatyczny, aż mamy ochotę na herbatkę lub kawę. Spójrzcie też jak ładnie wyglądają te herbatki!

Wasi klienci od razu zostaną skuszeni aromatem i wyglądem Waszego upominku.

Wyobrażacie sobie minę partnerów biznesowych i Waszych klientów? My tak!

Polecamy Wam http://szlachetnysmak.pl/ a na pewno będziecie równie zadowoleni, co obdarowane przez Was osoby!

Oczywiście oferta marki Szlachetny Smak nie jest skierowana tylko dla firm. Każdy może kupić sobie kawę, herbatę lub gotowe zestawy.

FB: https://www.facebook.com/szlachetnysmakpl

My rekomendujemy!