Niespodziewani goście, spontaniczne wyjście, a może po prostu brak czasu albo ochoty na „zabawę” z paznokciami? Każda z nas chce mieć piękne, zadbane i dobrze wyglądające paznokcie. Nie każda natomiast ma chęci, czas lub zdolności, by malować wzorki, ozdabiać, dobierać kolory i kombinować. I tu z pomocą przychodzi #nailmaker – producent naklejek na paznokcie.

001

W miniaturowej kopercie otrzymujemy 30 naklejek tego samego wzoru, ale… o innej szerokości, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem! Każda z nas bowiem może dopasować naklejkę dokładnie do szerokości i wielkości każdego paznokcia. Ponadto w kopercie znajdziemy również pilniczek oraz instrukcję obsługi. Bałyśmy się, że my – amatorki w temacie „paznokciowym” nie poradzimy sobie z aplikacją naklejek, ale… nic bardziej mylnego! Wystarczy przyłożyć każdy paznokieć do specjalnej miarki znajdującej się na instrukcji, dzięki temu wiemy, która szerokość naklejki będzie odpowiednia, nakleić na paznokieć, niepotrzebną resztę naklejki spiłować i gotowe. Dla uzyskania połysku oraz w celu zabezpieczenia naklejki, producent radzi, aby nałożyć lakier bezbarwny lub top coat, co też uczyniłyśmy. Naklejki aplikuje się bardzo szybko i łatwo, są trwałe (utrzymują się do kilku dni lub nawet do tygodnia) i wygodne w użyciu. W ogóle nie czujemy, że mamy coś na paznokciu, a efekt jest po prostu super! Warto wspomnieć o tym, że naklejki są wodoodporne i bezpieczne dla skóry oraz paznokci. Ze zdejmowaniem również nie ma problemów.

002

Wiecie jaką jeszcze zaletę posiadają te naklejki? Możecie wybrać wzór jakie chcecie, albo stworzyć go sami za pomocą specjalnego kreatora. Dzięki temu na Waszych paznokciach może pojawić się dosłownie wszystko. Ogranicza Was tylko własna wyobraźnia. Od razu widzicie również podgląd Waszego projektu na wirtualnym paznokciu. Brzmi świetnie, prawda?

003

004

005

006

011

Wy również cieszcie się pięknymi paznokciami zrobionymi dosłownie w 5 minut: http://nailmaker.pl/
A tu niespodzianka – film instruktażowy: https://www.youtube.com/watch?v=HPFjhAdgsds

My rekomendujemy!