Dziś pragniemy zaprezentować Wam rzecz bardzo przydatną, albo wręcz niezbędną na okres jesienno-zimowy. Od dziś picie kawy lub ulubionej herbaty stanie się jeszcze większą przyjemnością za sprawą kubka termicznego Aston od Termokubki. Termokubki w swoim asortymencie posiadają różnorodne kubki termiczne, przeznaczone do konkretnych zadań. Mamy tu np.: kubki do szkoły, kubki szczelne, kubki podróżne, kubki do biura i pracy, bidony, kubki do auta i wiele innych. Każdy wybierze coś dla siebie, bez względu na płeć, zawód, czy wiek. Kubeczki dostępne są w różnych kształtach i kolorach, ale jakość jest zawsze ta sama – świetna!

Kubki możecie kupić tu: http://www.termokubki.com.pl/

e2 e3 e4 e1
Kubek termiczny jest doskonałym i praktycznym pomysłem na prezent. Jest to bardzo przydatna rzecz bez względu na porę roku. Na Wasze życzenie obsługa wykona na kubku dowolny, personalizowany grawer, co Wy na to? My jesteśmy zachwycone.
Nasz kubek termiczny to Aston w kolorze czarnym z granatowym przyciskiem. Posiada srebrny grawer (wykonany na nasze życzenie) z napisem „Miłego dnia”. Dzień z takim kubkiem staje się piękniejszy. Kubek ma pojemność 540ml i wysokość 24cm. Zarówno wewnętrzna warstwa, jak i zewnętrzna zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Niewątpliwie wyróżnia go to, że posiada podwójne ścianki wewnątrz, które dłużej utrzymują odpowiednią temperaturę napoju. Przykrywka kubka jest bardzo szczelna, zawdzięczamy to m.in. uszczelce, która ja przytrzymuje, kubek posiada hermetyczne zamknięcie. Zaworek do picia otwieramy za pomocą funkcjonalnego i wygodnego przycisku. Nasz kubek termiczny posiada same zalety. Nie jest ciężki, jest bardzo wygodny w użyciu. Jest też szczelny. Wygodnie się go myje. Przycisk od otwierania zaworka się nie zacina. Kubek ładnie wygląda. A co najważniejsze – bardzo długo utrzymuje temperaturę napojów. Nawet do 12 godzin, sprawdziłyśmy! Herbata albo kawa jest zawsze z nami, obojętnie gdzie jesteśmy i jest zawsze ciepła. Ale uwaga! Kubek termiczny pozwala utrzymać takie temperaturę schodzonych napojów, nawet, gdy na dworze jest upał. Napoje są bardzo zimne również nawet do 12 godzin. Świetnie, co? Kubek rewelacyjnie sprawdza się w podróży, w samochodzie, w torbie, w autobusie, w pracy, na uczelni, w szkole, a także… w domu. Po co ciągle dorabiać sobie herbatę w małej szklance czy filiżance, jak możemy zrobić raz w wygodnym i dużym kubku termicznym i zamiast ciągle biegać do kuchni, wolimy ułożyć się wygodnie pod kocykiem z ciepłą przez kilkanaście godzin herbatką. Rozwiązanie to rewelacyjnie sprawdza się również wtedy, gdy jesteśmy chorzy i leżymy w łóżku.

My rekomendujemy!