The LOOK Butik oferuje odzież damską oraz szeroką gamę dodatków polskich, francuskich oraz włoskich marek.
Świetne miejsce dla każdej kobiety…w tym miejscu zaopatrzysz się w ciuchy, torebki, akcesoria biżuteryjne…piękne zegarki. Właścicielka podąża krok za krokiem w nowościach modowych … każdego dnia prezentowanych jest kilka stylizacji które są odpowiednie dla każdej z nas czy to mamy 18 czy 50 lat .

7

Komplet jest piękny, materiał pikowany , grubszy, ślicznie ozdobiony kamyczkami które tworzą koronę. Stylizacja zaprezentowana również z zegarkiem od Butiku The LOOK, oraz torebką 🙂

8

Torebka listonoszka od THE LOOK idealnie komponuje się w całość … stylizacja biało srebrna – kolory które są i zawsze będą modne .
Bardzo lubię tego typu torebki ze względu na praktyczność i wygodę, a tą dodatkowo pokochałam za kolor 🙂

3

Stylizacja od THE LOOK może być w formie sportowej i eleganckiej 🙂

4

6

WYMIARY ( mierzone na płasko od zewnątrz – bez naciągania)

BLUZA:

Od pachy do pachy: 45 cm

Długość: 53 cm

Długość rękawa: 58 cm

 

SPÓDNICZKA:

Pas: 35 cm

Długość: 37 cm

9

16

15

 

11

Obecnie mamy pełną dowolność w wyborze swojej garderoby, ale pamiętajmy, że nie zawsze tak było. Moda ewoluowała wraz ze zmianami obyczajów i stylu życia. Jednym z elementów garderoby, który towarzyszył kobietom praktycznie od zawsze jest spódnica – jej ewolucja polegała nie tylko na zamianie formy, ale przede wszystkim na utracie długości.

10

Komplet, zegarek i torebka od THE LOOK to mój must have ! Butik godny polecenia, pod każdym względem … jakościowym, cenowym …
Na duże uznanie i pochwałę zasługuje właścicielka, która jest bardzo elastyczna odnośnie zamówień, kolorów, ceny, terminów, wysyłek.
THE LOOK –  jesteście THE BEST !

Zapraszam na FB THE LOOK – klik

My rekomendujemy !