Na kulinarnej mapie Warszawy, istnieje innowacyjne miejsce spotkań – The Plate. Lokal znajduje się na warszawskim Śródmieściu, przy ulicy Nowolipki 15. To nowa przestrzeń dla bardzo wymagających klientów. Studio urządzone jest w domowej i przyjaznej atmosferze. The Plate dedykowane jest dla firm, grup zorganizowanych, jak i osób prywatnych, dla których kuchnia jest nieustającą przygodą i inspiracją.

W tym kameralnym i prywatnym miejscu można zorganizować biznesową prezentację, pokaz, degustację swoich produktów lub po prostu spędzić czas z rodzina, przyjaciółmi przygotowując wieczór panieński, kawalerski, czy urodziny. Jak to działa?

Aby wejść do kulinarnego świata The Plate należy wykupić zaproszenie. Na stronie www.theplate.pl przygotowany jest miesięczny terminarz z datą i rodzajem wydarzenia oaz menu na dany dzień. Wystarczy wybrać to, w czym chcemy uczestniczyć i wykupić zaproszenie. Następnie zostać mile widzianym gościem The Plate.

Minimalna liczba osób : 6. Ceny kształtują się od 150 zł./os.

Nie czekaj! Rozpocznij swoją podróż kulinarną w wyjątkowym  miejscu, gdzie posiłki się celebruje, a czas mija w przyjemnej atmosferze i eleganckim otoczeniu.