„Ubieramy damy” … sklep od początku znalazł swoją niszę oferując odzież w niebanalnych wzorach, wygodną i jednocześnie elegancką.

W sklepie sprzedawane są ubrania z miękkich dzianin, elastycznych tkanin, które zrastają się z ciałem jak druga skóra.

Bluzki, tuniki, swetry, sukienki, spodnie pochodzą z najnowszych kolekcji, są dopasowane do najnowszych trendów w modzie.

Sprzedaż, którą prowadzimy pozwala Klientom mieć pewność, że kupują świetną odzież w najbardziej przystępnych cenach.
Sprzedajemy przez Fb oraz allegro – http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=27407976&id=1454

2q 2q2 3e 3w 4e 4ee 5r 5rr 6y 6yy 6yyy 7u 7uu 7uuu 8i 8ii 8iii

Moda modą, ale każda z nas ma swoje preferencje odnośnie koloru i stylu i jeśli jest rozsądna, z panujących trendów wybierze te, które jej pasują i w których czuje się naprawdę dobrze. Specjaliści od stylu podzielili wszystkie kobiety na kilka grup ze względu na ich sposób ubierania, warto się z nim zapoznać, aby potem móc bawić się modą bardziej świadomie.

Pierwszy z typów to sportsmenka.

To kobieta, która odżywia się jak należy, dba o swoje ciało, a jej garderoba jest praktyczna i funkcjonalna. Koszulki t-shirt uważa za ważny element garderoby, Lubi swetry robione na drutach, koszule, kurtki i trampki. Podstawę jej stroju stanowią dżinsy latem szorty. Charakterystyczną sportsmenką jest Julia Roberts

Drugim typem jest romantyczka.

Jej strój jest bardzo kobiecy i swobodny, stanowią go w większości zwiewne sukienki, bluzki z falbankami, lubi zamaszyste spódnice i szyfonowe szale. Chętnie zakłada też kapelusze i wysokie sznurowane buty. Ze znanych kobiet świetnym przykładem romantyczki jest Marlin Monroe

Tradycjonalistka – trzeci typ kobiety, który lubi ubierać się skromnie w rzeczy proste i niewyszukane. Lubi spódnice i stonowane kolory, w jej szafie wszystko pasuje do wszystkiego.

Każda kobieta, bez względu na swój wiek, lubi ubierać się modnie. Nie znam takiej, której nie zależałoby na wyglądzie. Jest to jedna z wielu wspólnych cech. Strój wyraża nasz charakter i osobowość. Jedne z nas wybierają ciągłą pogoń za najnowszymi trendami mody. Inne stawiają na określony styl i odświeżają go pojedynczymi elementami garderoby albo ciekawymi dodatkami. Jednak w jednym i drugim przypadku wiąże się to z wydatkiem, który niekiedy przyprawia o ból głowy.

My rekomendujemy !