Ipanema, położona w południowym Rio de Janeiro, jest znana z nocnego życia, pięknych plaż oraz wspaniałych ludzi. Ipanema to także światowej sławy projektant i producent japonek, który używa innowacyjngo materiału zwanego melfex, cechującego się elastycznością, odpornością, a co najważniejsze jest też przyjazny środowisku.Wspaniałą cechą obuwia Ipanemy jest fakt, że można je nosić nie tylko na plaży, ale również na specjalne okazje.

117

118

54

55

Japonki to sztandarowy produkt marki Ipanema. Wykonane są z ekologicznego, bezwonnego i lekkiego jak piórko tworzywa. Są tak lekkie, że nie czujesz, kiedy masz je na sobie! Staranne wykonanie, najlepszy materiał oraz wesołe, brazylijskie wzornictwo to bardzo wiele, ale japonki Ipanema są też przyjazne środowisku!

 

56

W tych klapkach chodzę wszędzie gdy dopisuje pogoda. Są miękkie, bardzo wygodne i solidnie wykonane.
Ubrałam je nawet na wycieczkę do Zakopanego. Oczywiście nie chodziłam w nich po wysokich górach ale po Gubałówce, po miasteczku i dały radę. Podeszwa nie odgniotła się od kamieni a paseczki nie pourywały się. Buty są w stanie nienaruszonym po mojej wycieczce. Jedynie wymagały solidnej „kąpieli”.

Japonki Rider to świetny produkt dla życioholików, aktywnych. Dzięki swojej miękkości, lekkości i niezawodnym materiałom, japonki te sprawdzają się w codziennym użytkowaniu: na basenie, na zakupach, przy bardzo aktywnym trybie życia.

My rekomendujemy!