Znacie markę UNO NATURA? Marka działa na rynku od 1982 roku, a jej produkty występują także pod nazwą UNOPOL. Jest to firma rodzinna. Technologia produkcji wyrobów marki opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach najwyższej jakości. Co znajdziemy w asortymencie UNO NATURY? Oferta marki sukcesywnie się poszerza. Dziś firma może pochwalić się m.in.: chrupkami kukurydzianymi, chrupkami owocowymi, chrupkami biszkoptowymi. Ponadto w asortymencie znajdziemy również chrupki kukurydziane w polewie, podpłomyki, prażynki, chipsy, popcorn, przysmak śniadaniowy i wiele innych.
Dzięki temu, że produkty oparte są na naturalnych składnikach, bez obaw możemy podawać je dzieciom. Ale dorośli również są zakochani w produktach marki UNO NATURA.

My otrzymałyśmy wielką pakę różności od UNO NATURA. Nie wiedziałyśmy od czego zacząć testowanie. Pałeczki kukurydziane w czekoladzie mlecznej kojarzą nam się z dzieciństwem i to one najbardziej się do nas uśmiechały, więc zostały otwarte jako pierwsze. I wiecie co? To jest nasz hit. Bardzo świeża chrupka kukurydziana w polewie z mlecznej czekolady, przy czym polewa nie jest ani za słodka, ani mdląca, ani też sztuczna. Dwie paczki zniknęły w mgnieniu oka, od razu! Bardzo nam też posmakowały podpłomyki, które okazały się niesamowicie chrupiące, świeże, ale o dziwo niezbyt słodkie. Smak dzieciństwa przywołały w nas chrupki i pałeczki owocowe. Bardzo dobre, ładnie pachną, nie wyczuwamy chemii ani w aromacie ani w smaku. Są takie „soczyste” i owocowe, świeże, aż chce się chrupać. Chrupki kukurydziane o smaku pizzy to zdrowa i pyszna alternatywa dla popularnej niezdrowej przekąski. Niczym od niej nie odbiega, ale możemy jeść ją bez wyrzutów sumienia. Chrupki są naprawdę bardzo pizzowe, dobrze doprawione i pyszne! Idealne, kiedy mamy ochotę na słoną przekąskę. Krążki jaglane, kukurydziane i ryżowe lubimy jeść nie tylko jako przekąskę samą w sobie, ale często robimy z nich kanapeczki na słono i słodko. Chrupki biszkoptowe – to dla nas zupełna nowość. Są bardzo dobre, słodkie, troszkę słone i w  100% kukurydziane.

Nasi najmłodsi testerzy upodobali sobie wszystkie rodzaje krążków, chrupki pizzowe i pałeczki owocowe.

Cała oferta marki UNO NATURA dostępna jest tu: http://www.uno-natura.pl/index.php?page=
FB: https://www.facebook.com/unonatura

My rekomendujemy!