Czy kupując przetwory owocowo – warzywne i dodatki do Waszych posiłków zwracacie uwagę na markę, którą wybieracie? Przyznamy szczerze, że my nie zawsze to robiłyśmy, ale od pewnego czasu na półkach sklepowych szukamy marki Urbanek. Firma działa od 1984 roku, początkowo tylko na terenie Polski, ale teraz eksportuje swoje towary także za granicę. Jest to firma rodzinna z całkowicie polskim kapitałem. Marka ma na koncie liczne nagrody i wyróżnienia i konkuruje z naprawdę znanymi w tej dziedzinie potężnymi firmami.

Przetwory owocowe oraz warzywne marki Urbanek znajdziemy w różnorodnych opakowaniach, w zależności od specyfiki danego produktu. Pakowane są w wiaderka, słoiki i woreczki. Jakie konkretnie są to produkty? Mamy np. ogórki, mieszanki warzywne, sałatki warzywne, przetwory warzywne, pieczarki, chrzany, buraczki, przeciery i koncentraty, przetwory owocowe, dania gotowe.


Produkty Urbanek wyróżniają się prostą szatą graficzną z charakterystycznym zielonym listkiem, co nam osobiście bardzo się podoba. Smakują jak domowe polskie wyroby, ze spiżarni od mamy i babci. Spójrzcie także na bardzo dobry skład przetworów. W ćwikle z chrzanem mamy aż 76% buraczków. W ogórkach konserwowych mamy naprawdę bardzo dużo ogórków, nie trzeba ich szukać w słoiku, jak to niestety czasami bywa. Chrzan po łowicku polecamy dla tych, którzy lubią naprawdę ostre, dobrze przyprawione potrawy.

Natomiast chrzan delikatesowy zasmakuje każdemu, jest delikatny, ale nada charakteru potrawie, do której zostanie dodany. Z nim zwykła kiełbaska smakuje wyśmienicie. Ćwikła z chrzanem, to jak określili nasi mężowie „petarda”. To właśnie ten produkt najszybciej zniknął z naszych stołów. Nie ma tu żadnych barwników ani sztucznych dodatków. Genialne, przepyszne, świetnie doprawione, można jeść je po prostu bez niczego. W tych przetworach czuje się po prostu najwyższą jakość, smak i aromat domowych przetworów.

Zapoznajcie się z całą ofertą marki Urbanek: http://urbanek.com.pl/

My rekomendujemy!