Vabun – to stosunkowo młoda marka na naszym rynku, dlatego też z jeszcze większą przyjemnością Wam ją prezentujemy. Twórcą Vabun jest Radosław Majdan. Jeśli chodzi o genezę nazwy, tu posłużymy się cytatem ze strony Vabun:

„Vabun oznacza złotego jastrzębia. Jest to indiański odpowiednik znaku zodiaku Radosława Majdana. Radek ma słabość do kultury indiańskiej, w związku z czym zależało mu na tym, aby nazwa perfum do tego nawiązywała”.

Vabun to nie tylko kosmetyki dla mężczyzn. Również Panie znajdą tu coś dla siebie. Perfumy, które poleca Małgorzata Rozenek – Majdan. Wszystkie kosmetyki marki Vabun są zapakowane w elegancką szatę graficzną flakonów, butelek i kartonowych opakowań. Jeśli chodzi o męską linię, to Radosław Majdan stworzył nie tylko perfumy, ale także żele pod prysznic.

Zapachy żeli pod prysznic, które testowali nasi mężowie to zdecydowanie zapachy dla prawdziwych, silnych mężczyzn. Żele pachną zmysłowo, intensywnie, bardzo męsko. Przy tym łatwo się aplikują, dobrze pienią i łatwo spłukują. Dobrze myją i oczyszczają skórę. Pozostawiają ją nawilżoną, gładką i miękką. A zapach Vabun utrzymuje się bardzo długo. Nasi mężczyźni testowali wersję Classic z nutami owoców, mięty, grejpfruta i cynamonu oraz Sport (nuty kardamonu, sandałowca, kolendry i piżma).  Panowie stwierdzili, iż prysznic z Vabun dodaje energii i pewności siebie, a my jako obserwatorki potwierdzamy.

Woda perfumowana Vabun Sport wywołała poruszenie nie tylko wśród Panów ale także Pań.  Mnóstwo naszych znajomych pytało o ten zapach. Nuty zapachowe nawiązują do nut zapachowych żelu pod prysznic z serii Sport. Mamy tu kardamon, drzewo sandałowe, piżmo i ambrę. Woda jest niezwykle trwała oraz wydajna. 100ml kosmetyku wystarczy na kilka miesięcy regularnego stosowania. Szata graficzna zarówno flakonu, jak i opakowania bardzo elegancka. Te produkty mają po prostu klasę. Zapach jest bardzo męski, zmysłowy, dodaje energii, pobudza do działania. Zapach idealny dla każdego mężczyzny. Intensywny, ale nie za mocny. Te nuty zapachowe są genialne.

Jeśli o damską wersję perfum chodzi – niczym jakościowo nie odbiegają od męskich. Wersja Vabun for Lady. No.5 to typ kwiatowo – drzewny. Świeży, zmysłowy, trochę romantyczny. Zdecydowanie na wyjątkowe i szczególne okazje. Vabun for Lady. No. 1 to typ kwiatowo-leśno-orientalny. Dosyć słodkie, idealne zarówno na co dzień, jak i na wieczór. Tę wersję Radosław Majdan stworzył z dedykacją dla swojej małżonki. Dlatego też zapach ten jest polecany przez Małgorzatę Rozenek – Majdan. Pojemność perfum damskich to 50ml. Piękne i eleganckie flakony przykuwają spojrzenia. Jednak najbardziej uwagę przykuwają zapachy. Perfumy są niezwykle trwałe i również bardzo wydajne.

Jesteśmy zachwycone!

Strona internetowa Vabun też Was urzeknie, jest bardzo męska i zmysłowe, jak same produkty Vabun: http://www.vabun.pl/ W ofercie znajdują się oczywiście również inne produkty, nie tylko te przez nas opisane.
Stacjonarnie Vabun kupicie w sieci drogerii Hebe oraz w butiku Pako Lorente.
FB: https://www.facebook.com/Vabun.No1/

My rekomendujemy!