Co może być lepszego w chłodne jesienne wieczory, niż pyszna i aromatyczna herbatka, kocyk i ulubiona książka? Chyba nic. No może jeszcze dodatkowo coś słodkiego, ale… kiedy mamy pod ręką przepyszną herbatę, do wyboru do koloru, to śmiało możemy zrezygnować nawet z czegoś słodkiego. Taki właśnie szeroki wachlarz różnorodnych herbat proponuje nam sklep Varietea. Sklep oferuje herbaty z różnych części Świata, zabierając nas tym samym w podróż pełną smaku, aromatu i kolorowej herbaty!

W Varietea możemy kupić herbatę czarną, zieloną, białą, żółtą, czerwoną, oolong, rooibos, a także różne zioła. Oczywiście w asortymencie znajdziemy również akcesoria do zaparzania herbaty, a także gotowe już zestawy prezentowe, które możemy podarować na imieniny, urodziny, Święta lub po prostu… bez okazji. Herbata jest zawsze idealnym prezentem, zgodzicie się z nami?

My testowałyśmy 10 rodzajów herbat. Każda herbatka jest inna, ale łączy je kilka cech. Wszystkie są pyszne, aromatyczne, szybko się je zaparza. Wszystkie mają klarowny,  wyrazisty kolor oraz naturalny, cudowny aromat. Każda herbatka jest połączeniem starannie dobranych składników, które idealnie się komponują. Susz herbaciany posiada duże liście, duże kawałki owoców i innych składników, dzięki czemu herbaty te są tak pyszne i wyjątkowe oraz wyraziste w smaku. Przeważnie wystarczy jedna łyżeczka na filiżankę napoju, dzięki czemu herbaty są niesamowicie wydajne. Opakowania są proste, bardzo czytelne i zawierają najważniejsze informacje: skład herbaty, temperaturę parzenia, ilość suszu potrzebną do zaparzenia herbaty, gramaturę oraz datę ważności.


My testowałyśmy 10 rodzajów herbat i chociaż trudno nam wybrać faworyta, to ostatecznie, jeśli miałybyśmy Wam doradzać i postawić na konkretne typy, to w pierwszej kolejności polecamy: Fujian White Papaja, Czas na Relaks i 7 Zielonych Skarbów. A na Święta koniecznie zaopatrzcie się w Truskawki w Szampanie! Pyszne!

Te herbaty po prostu uzależniają, ciągle chcemy więcej i nie odmawiamy sobie tej przyjemności!

Zapraszamy Was na zakupy: https://varietea.pl/
FB: https://www.facebook.com/VarieTea-1732309823754906

My rekomendujemy!