Przedstawiamy Wam kolejne „dziecko” firmy VERONA COSMETICS – Vollaré Cosmetics. Jest to marka produkująca kosmetyki do makijażu. Założenia nowej marki są jasne i konkretne. Producent tak opisuje ideę marki:

„Produkty Vollare są skierowane do Kobiet, które chcą wyglądać dobrze i elegancko, a dysponują ograniczoną ilością czasu łącząc kilka życiowych ról. Są strażniczkami domowego budżetu, gdzie wydatki na makijaż nie są priorytetem”.

Kosmetyki produkowane są na bazie nowych i jeszcze bardziej ulepszonych receptur, są także  zamknięte w całkowicie nowe i ulepszone opakowania, z fajną szatą graficzną, która nam osobiście bardzo przypadła do gustu.

Polecamy Wam wypróbować maseczki do twarzy Vollaré. Prawda, że saszetki ujmują swym wyglądem? Każda z nich ma pojemność 2x5ml, więc mamy 3 saszetki, ale aż 6 zabiegów dzięki nim możemy wykonać.

54

Nawilżająca maska do twarzy dzika róża – maseczka przepięknie pachnie – wyczuwamy kremowo-różany zapach, jednak nie jest on „nachalny”. Musimy przyznać, że maseczka świetnie spełnia swoją rolę. Natychmiast nawilża skórę. Skóra staje się ponadto miękka i elastyczna oraz jędrna. Maseczka spowalnia także procesy starzenia i redukuje zmarszczki.
55
Odżywcza maska do twarzy kozie mleko – również posiada przyjemny zapach. Polecamy zwłaszcza posiadaczom cery suchej i wrażliwej. Odżywienie skóry czujemy już po kilku minach po aplikacji maski. Skóra odzyskuje promienny wygląd, wygląda zdrowo i świeżo. Jest także bardzo gładka. Czegóż chcieć więcej?
57
Maska do twarzy rozświetlająca – rekomendujemy zwłaszcza osobom z suchą skórą oraz cerą z oznakami zmęczenia. Tę maseczkę należy stosować regularnie 2-3razy w tygodniu, a efekty na pewno Was nie zawiodą. Wasza cera odzyska promienny wygląd oraz naturalny koloryt. Maseczka posiada także właściwości opóźniające procesy starzenia się skóry.
58
A na koniec mamy dla Was coś wydawałoby się banalnego, ale jakże nieocenionego w swych właściwościach – nagietek. Ten kwiatek nie tylko ładnie wygląda i może służyć za ozdobę, ale jest przede wszystkim doskonałym lekarstwem. Został już doceniony jako składnik wielu kosmetyków pielęgnacyjnych i leków. My polecamy napar z nagietka, który przykładamy na zmęczone oczy. Oprócz tego chętnie pijemy go zamiast herbaty, co również dobrze wpływa na wygląd naszej cery, no i oczywiście na nasze zdrowie. Z nagietka możemy zrobić sobie tonik do twarzy lub płukankę do włosów, a także balsam do ust. Nagietek posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwgrzybiczne, a także przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i ściągające. Jest to świetna roślina, więc zacznijmy doceniać nasz nagietek!

My rekomendujemy!