Znacie firmę Wild Grass? Jeśli nazwa Wam nic nie mówi, to najpewniej powiedzą Wam coś nazwy produktów, które firma produkuje – ChaiKola i ChaiMate. Jeśli te nazwy Wam nic nie mówią, to znaczy, że koniecznie musicie: przeczytać ten post do końca, a następnie zaopatrzyć się w puszkę lub butelkę tych napoi. I nie martwcie się – my też dopiero niedawno odkryłyśmy, że istnieje taka firma na naszym rodzimym rynku, ale bardzo się z tego faktu cieszymy!

Wild Grass (już pierwszy plus za nazwę!) – jest producentem napoi na bazie herbaty. Idea ta wciąż nie jest w Polsce niestety popularną ideą… a szkoda. Mamy jednak nadzieję, że wkrótce się to zmieni i z przyjemnością dokładamy w tym kierunku swoją cegiełkę pokazując Wam takie właśnie napoje. Firma produkuje swoje napoje wykorzystując naturalne składniki, dzięki czemu pijemy napoje o naturalnym ale bardzo dobrym smaku. Idea marki zamyka w sobie 3 główne hasła: oryginalne, własne receptury, najwyższa jakość herbaty i 100% natury.
7
Napoje ChaiKola oraz ChaiMate dostępne są zarówno w puszkach 330ml jak i szklanych butelkach 330ml. Bardzo podoba nam się szata graficzna opakowań – taka trochę w stylu retro.
ChaiKola – jest to połączenie smaku herbaty i orzeszków kola. Pyszny, lekko gazowany, troszkę słodki napój z wyczuwalną wyraźną nutą herbaty i orzeźwiających orzeszków kola. Wzbogacony został o aromaty goździków, cynamonu i imbiru. Bardzo oryginalny i niepowtarzalny smak. Napój nie posiada barwników i konserwantów. Jest to produkt wegański i bezglutenowy.
9
ChaiMate – połączenie czarnej herbaty, yerba mate oraz aromatu pomarańczowego. Bardzo oryginalny smak. Również lekko gazowany. Nigdy nie piłyśmy nic zbliżonego smakiem. Odkryłyśmy nowy, niepowtarzalny smak i na dodatek stworzony przez naszych rodaków. Wyczuwamy zarówno smak czarnej herbaty, jak i yerba mate oraz pomarańczy. Tego po prostu trzeba spróbować! ChaiMate zawiera dużą dawkę kofeiny, a więc pobudza do działania i dodaje energii. Nie zawiera tauryny, barwników i konserwantów. Jest produktem wegańskim i bezglutenowym.

10

11

12

13

14

Napoje Wild Grass są doskonałą i zdrową alternatywą dla wszystkich współczesnych i popularnych napojów, w tym również napojów energetyzujących. Są przy tym bardzo dobre i orzeźwiające. Posiadają nie tylko oryginalny skład i smak, ale także kolor. Idealne na wakacyjny relaks. Najlepiej smakują schłodzone!

Zapraszamy: http://www.wildgrass.pl/
FB: https://www.facebook.com/drinkwildgrass/?fref=ts

P.S. Koniecznie przeczytajcie historię powstania marki – nas urzekła: http://chaikola.com/historia/

My rekomendujemy!