Stworzyliśmy homeperfume.pl by przedstawić Państwu bogaty świat zapachów do wnętrz i dać możliwość cieszenia się nimi we własnym domu. Oferujemy szeroką listę produktów przeznaczonych do aromatyzowania każdego pomieszczenia w domu, pracy czy samochodu. Zróżnicowane zapachy pozwalają natomiast każdemu znaleźć coś dla siebie.

W ofercie posiadamy produkty wysokiej jakości, które nie tylko pięknie pachną, ale również są ozdobą każdego pomieszczenia. Można znaleźć u nas zapachy marek amerykańskich jak WoodWick. Współpracujemy również z wiodącym angielskim producentem zapachów do wnętrz – marką Wax Lyrical.

Z natury jesteśmy ciekawi, więc ciągle szukamy nowych rozwiązań i produktów, które pozwalają cieszyć się zapachem i odkrywać ten fascynujący świat na nowo.

Światem zapachów zajmujemy się od 2012 roku. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz sklep stacjonarny w Krakowie przy ulicy Długiej.

logo

Seria WoodWick Reserve Collection to unikalna kompozycja zapachowa, zupełnie odróżniająca się od pozostałych serii zapachowych. Seria Reserve Collection to intensywne, mocne i zdecydowane zapachy dla koneserów. Można zaliczyć je do męskich zapachów. Świece opakowane są w piękny szklany pojemnik ozdobiony w etykietę z prawdziwej skóry. Świeca jest bardzo elegancka.

1

Są to wyrafinowane, męskie zapachy zamknięte w perfekcyjnych szklanych pojemnikach ozdobione drewnianym wieczkiem oraz etykietą z prawdziwej skóry. Piękny design, fantastyczne zapachy oraz nieodłączny dla Woodwicka drewniany knot, który przy paleniu wydaje kojący dźwięk przypominający skwierczenie drewna w kominku. Świeca zapachowa dzięki wysokiej jakości woskom pali się długo i czysto do 60 godzin.

 

3

Spruce – Świerk

Kompozycja zawierająca naturalne olejki eteryczne, dzięki czemu w pełni oddaje prawdziwy zapach świeżo ściętego świerku w mroźny zimowy poranek.

6

Długość palenia: 50h – 100h

Zapach – Świerk
Knot – drewniany

8

9

 

Świeca faktycznie ma świetny odgłos podczas palenia…słychać jakby paliło się drzewo … sprawia to, że atmosfera podczas brania kąpieli stała się bardzo relaksująca … odprężająca . Zapach świerku idealnie wkomponował się w zimowy klimat, kąpiel brałam długo ok 1,5 h i zgaszeniu świeczki, praktycznie nie widać jej zużycia. Jest bardzo wydajna. Jej wygląd … skórzana zawieszka sprawia, że wygląda ona bardzo elegancko w łazience. Fajnie, że jest przykryta wieczkiem drewnianym … nasza świeczka jest bardzo okazyjna i wygląda jak z prawdziwego SPA.
Jestem pod wrażeniem wizualnym jak i zapachowym. Przejrzałam stronę od A-Z i teraz wiem, że kolejnym zapachem jaki sobie zafunduję będzie wanilia.

Zapraszam do sklepu gdzie można kupić nie tylko tą świeczkę: HomePerfume.pl
Oraz na FB: FB HOMEPERFUME

 

My rekomendujemy !