WSPÓŁPRACA-KONTAKT

RekomendacjaMarek.pl to miejsce w którym sprawdzamy, testujemy, opiniujemy najlepsze firmy, butiki, marki, blogerki, artystów. Promujemy polskich jak i zagranicznych producentów oraz ich artykuły. Zaglądniemy do każdej firmy by wybrać NAJLEPSZYCH.
Moje zamiłowanie do tematyki bloga sprawia, że dbam o wysoką jakość prezentowanych treści. Moje opinie są rzetelne, wywiady ciekawe, a każdy mój fan odnajdzie tu miejsce dla siebie.

couverture

RekomendacjaMarek.pl jest obecnie prężnie rozwijającym się blogiem, przyciągającym coraz większe grono zaufanych Czytelników.

FORMY WSPÓŁPRACY:

* Banery reklamowe
* Wpisy sponsorowane
* Recenzje i opinie o produktach
* Konkursy na blogu/Facebooku
* Posty na kanałach social media
Współpracuję również w ramach:

* Profesjonalnego prowadzenia stron na Facebooku (Fan Page)
* Redagowania tekstów do serwisów www i czasopism

Nie prowadzę własnej działalności, tak więc wszystko rozliczam za pomocą umowy zlecenie/ o dzieło.

KONTAKT:    wspolpraca@rekomendacjamarek.pl

wspolpraca-tchp

Kilka słów o mnie 🙂

Ola – Jestem pasjonatką mediów społecznościowych, copywriterką i freelancerką z zamiłowania, uwielbiam nowinki, a na co dzień jestem tropicielką nowych trendów.Uwielbiam internet od czasów, gdy tylko pojawił się w Polsce. Nowinki z mediów społecznościowych śledzę z zapartym tchem. W branży social media działam od 8 lat. Nie wyobrażam sobie życia bez Internetu i telefonu komórkowego. Współpracowałam z ponad 100 firmami z zakresu prowadzenia Fan Page, blogów, promocji, konkursów oraz pisania tekstów. Dla mnie nie ma branży w której bym się nie odnalazła. Nawet budowlanka nie jest mi obca 🙂