Jej pochodzenie jest geologiczne, naturalne (minerał). Glinka Ghassoul wykorzystywana jest do pielęgnacji całego ciała, 100% naturalna i ekologiczna, nie zawiera substancji chemicznych, drażniących ani zapachowych. Potwierdzona czystość ekologiczna certyfikatem ECOCERT.
Hipoalergiczna i niezwykle delikatna, rozpieści nawet szczególnie wrażliwą skórę, dotkniętą trądzikiem, naczyniową, spierzchniętą, w przypadkach niskiej gęstości skóry. Działanie Glinki Ghassoul, polega na absorpcji zanieczyszczeń, posiada właściwości myjące i odtłuszczające, dlatego idealnie sprawdzi się w pielęgnacji skóry tłustej i z trądzikiem. Jest powszechnie stosowana w dermatologii i kosmetologii (cenny składnik terapii przeciwtrądzikowej). Nie dopuszcza do zanikania powłoki lipidowej, będącej tarczą ochronną skóry. Zalecana jako nieodłączny element przy wykonaniu wszelkiego rodzaju zabiegów kosmetycznych.

WYGŁADZENIE + DETOKSYKACJA + OCZYSZCZENIE

DZIAŁANIE GLINKI GHASSOUL – W PUDRZE

  • oczyszcza skórę,
  • redukuje suchość skóry, poprawia wygląd,
  • uelastycznia,
  • wygładza,
  • ujędrnia,
  • reguluje prawidłową pracę gruczołów łojowych,
  • absorbuje w sobie zanieczyszczenia i toksyny jakie przyjęła z organizmu

Maska z użyciem Glinki Ghassoul, pomaga zachować naturalną warstwę ochronną skóry i prawidłową pracę gruczołów łojowych. Zabiegi z użyciem Glinki Ghassoul dobrze jest wykonywać w gorącej strefie np. sauna, a w warunkach domowych łazienka. Im więcej pary – tym lepiej. Działanie Ghassoul, spotęgujemy wykonując przed jej aplikacją piling czarnym mydłem SAVON NOIR, z użyciem rękawicy KESSA.

Sposób użycia:

Na początek pobudź skórę, wykonując delikatny masaż, przy użyciu rękawicy KESSA i letniej wody. Wymieszaj Glinkę Ghassoul z wodą, do uzyskania konsystencji błotnistej masy, która posiada właściwości myjące, odtłuszczające i czyszczące. Rozprowadź glinkę równomiernie na skórze. Błotko delikatnie się pieni. Nie należy dopuścić do wyschnięcia glinki, w tym celu zraszaj maskę wodą np. przy użyciu rozpylacza. Po ok. 15-20 min. zmyj ciepłą wodą. Po zakończonym zabiegu wmasuj odpowiedni dla Twojej skóry olej naturalny Naturium.

ZAPOZNAJ SIĘ Z TYM CUDOWNYM DAREM NATURY.

DZIAŁANIE GLINKI GHASSOUL:
oczyszcza skórę,
redukuje suchość skóry,
poprawia wygląd,
uelastycznia,
wygładza,
ujędrnia,
reguluje prawidłową pracę gruczołów łojowych,
absorbuje w sobie zanieczyszczenia i toksyny jakie przyjęła z organizmu
 
Maska z użyciem Glinki Ghassoul, pomaga zachować naturalną warstwę ochronną skóry i prawidłową pracę gruczołów łojowych. Zabiegi z użyciem Glinki Ghassoul dobrze jest wykonywać w gorącej strefie np. sauna, a w warunkach domowych łazienka. Im więcej pary – tym lepiej.

My rekomendujemy !