Wytwórnia Mydła, o której będzie mowa w dzisiejszym poście wbrew pozorom nie zajmuje się tylko wytwarzaniem ręcznie robionych mydeł. W swoim asortymencie może pochwalić się różnorodnymi kosmetykami, a to wszystko za sprawą przemiłej Pani Kasi, która z wykształcenia jest farmaceutką. Kosmetyki są wytwarzane ręcznie z naturalnych składników najwyższej jakości. Nie ma tu chemii ani żadnych sztucznych substancji. Oferta Wytwórni Mydła jest już naprawdę bogata, a Pani Kasia wciąż pracuje nad nowymi kosmetykami. Co najdziemy w portfolio firmy? Są to m.in.: musy do ciała, kule do kąpieli, pomadki do ust, balsamy, olejki, kosmetyki dla mężczyzn.

My testowałyśmy sól do kąpieli oraz masło do rąk i stóp. Otwierając paczkę od Pani  Kasi natychmiast przeniosłyśmy się w świat przepięknych aromatów.

Sól do kąpieli o zapachu lawendy pachnie tak obłędnie, że mogłybyśmy nie wychodzić z kąpieli przez cały dzień.
Wszyscy nasi goście, którzy korzystali z naszej soli są nią zachwyceni. Sól nie tylko cudnie pachnie, ale i pięknie wygląda, posiada w sobie prawdziwą lawendę. W słoiku mamy aż 700g produktu, a w kąpieli rozpuszczamy jej niewielką ilość, zatem jest to niesamowicie wydajny produkt. Wystarczy na wiele miesięcy regularnego stosowania. Świetnie oczyszcza skórę. Po takiej aromaterapii czujemy się zrelaksowane, odprężone i śpimy dużo lepiej. Już samo patrzenie na tę sól w kolorze lawendy i z jej prawdziwymi kwiatkami działa na nas kojąco.


Równie przepiękny zapach, aczkolwiek tym razem zielonej herbaty ma masło do rąk i stóp. Wyrazisty, ale delikatny i bardzo świeży zapach masełka sprawia, że nie możemy oderwać od niego naszych nosów. Długo utrzymuje się na skórze. Samo masełko szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu na skórze. Doskonale regeneruje skórę. Sprawia, że staje się ona miękka, delikatna i wygładzona. Jest to również bardzo wydajny produkt. Na pewno wystarczy nam na kilka miesięcy. Uwielbiamy go. Plusem jest także jego podwójne zastosowanie i działanie – zarówno na dłonie, jak i na stopy. Nasza skóra jest odżywiona i zregenerowana nawet jesienią. Masełko lubimy mieć zawsze przy sobie w torebce. Natychmiast koi np. zmarznięte dłonie.

Jesteśmy dumne z odkrycia przez nas Wytwórni Mydła. Genialne, naturalne kosmetyki, pięknie pachnące i polskie. Czegóż chcieć więcej?

Polecamy Wam zakupy: http://www.wytworniamydla.pl/
FB: https://www.facebook.com/wytworniamydla/

My rekomendujemy!