Tak o sobie mówią twórcy marki „YoupiBag.pl” :

„W obecnych czasach, w których dominuje „masowa oryginalność” my dajemy szanse na stworzenie czegoś niezwykłego. Wejdź do naszego świata i bądź designerem, twórz swoje torby i pokrowce na laptopy, tablety, telefony i ciesz się faktem, że nikt inny nie będzie miał tego co ty.Torby z nadrukiem na każdą okazję – stwórz przez Internet projekt nadruku z własnym zdjęciem, tekstem lub imieniem. Duży wybór toreb w naszym sklepie: torba na zakupy, torba szkolna, portmonetka, portfel, piórnik, etui lub torby na ramię dla dzieci i dorosłych.Firma Youpibag to inicjatywa związana z niechęcią do szablonowego postrzegania świata. Nie bawi nas to, co powtarzalne. Nieustannie tworzymy na nowo.”

Firma Youpibag to inicjatywa związana z niechęcią do szablonowego postrzegania świata. Nie bawi nas to, co powtarzalne. Nieustannie tworzymy na nowo.

Pamiętaj, że wybierając nasze produkty, wspierasz polski design i polski biznes. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze produkty powstają w całości w Polsce, głównie z polskich materiałów. Codziennie przykładamy ogromną wagę do jakości i chcemy żebyście byli zadowoleni z naszych towarów pod każdym względem.

Sam zaprojektuj nadruk fotograficzny na torbę – ja wybrałam „łapacz snów” 🙂

Mając odpowiednią rozdzielczość zdjęcia, możesz także samodzielnie projektować i tworzyć własne torby z nadrukiem, jak również dodawać nadruk na portfel, piórnik, plecak czy worek treningowy. Samodzielnie zaprojektowana fototorba z indywidualnym zdjęciem lub imieniem to wyjątkowy towarzysz każdego dnia. Możesz samodzielnie zaprojektować praktyczną i całkiem indywidualną torbę czy torebkę. Ponadto możesz zlecić wykonanie swojego zdjęcia na niezwykle oryginalnej powierzchni.

TUTAJ KOCHANI FANI MOŻECIE SAMI ZAPROJEKTOWAĆ WYMARZONĄ TORBĘ -> YOUPIBAG.PL

Etui filcowe na telefon

Jak lubisz minimalistyczne podejście do przedmiotów to z naszym pokrowcem filcowym na telefon spokojnie możesz pozbyć się portfela. Zabierz ze sobą telefon kartę i pieniądze i już niczego więcej nie potrzebujesz. Do tego dzięki nam twój pokrowiec może być zupełnie indywidualny dzięki nadrukowi, a przy okazji ‚szykowny’ dzięki starannemu wykonaniu i dodatkom z naturalnej skóry.

Etui z filcu posiada wiele zalet. Po pierwsze materiał, z którego zostało wykonane, jest trwały i jednocześnie przyjemny w dotyku oraz nie porysuje powierzchni smartfona czy telefonu. Po drugie – taki gadżet świetnie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi, o które bardzo łatwo, szczególnie w damskiej torebce. Nie musisz się także martwić o niestandardowe wymiary Twojego urządzenia – produkty wykonujemy pod wymiar wskazanego przez Ciebie modelu. Niewątpliwą zaletą tego typu pokrowców jest również ich oryginalny wygląd, który przykuwa wzrok.

 

My Rekomendujemy !

Comments

comments